Szafa kapsułowa to pełna gwarancja minimalizmu

Ebowalker / Pixabay

Wardrobe capsule jako współczesna garderoba kapsułowa oraz wszędzie wychwalany minimalizm. Dokładnie są to dwa idące elementy obok siebie w dzisiejszej modzie elementu. Albowiem stylistka modowa ma ciągle rosnącą popularność minimalizmu ubierania się.
Zgodnie z zasadami panującymi w tej dei, to nie szafa ma być duża – a ubrań ma być mniej. Muszą być one jednak dobrze, wybrane oraz mądrze przemyślane. To też świadomy sposób- na codzienną swobodę oraz wygodę w ubieraniu się na co dzień.

Nie jakoś to tu nie będzie, a będzie konkretna jakość, czyli -szafa kapsułowa

Minimalizm, który jest wszechobecny trendach mody- kapsułowej wywodzi się z filozofii Zen, która stawia mocno na jakość używanych na co dzień przedmiotów, czyli ubiór, a jednocześnie akcentuje na każdym kroku wyjątkową estetykę ich na estetykę.
Z jest głębokości pokładów najnowszych trendów garderoba kapsułowa ma sprawiać radość przyjemność i użyteczności z codziennego użytkowania.
Taka zasada dotyczy również ubrań. Za radą m.in. innych osób- bardziej doświadczonych i będących znanym projektantem odzieży- mocnych ludzi w tym fachu. Istnieje jedna gruntowana zasada mówiąca::” im bardziej decydujesz się na zakup jakiegoś konkretnego ubrania, to, tym bardziej upewnij się, czy nadaje się ono do noszenia- przez co najmniej z pięcioma innymi elementami ubioru, który już posiadasz” w swojej domowej szafie, wykonanej w rodzaju, typu -aranżacji przestrzennej szafa kapsułowa .
Ta niezwykle cenna i zarazem rzetelna wskazówka, zawsze możesz ją wykorzystywać przy wszystkich rodzajach dokonywanych przez Ciebie zakupów odzieżowych.
Pamiętaj o tym nieustannie, bowiem jest to żelazna podstawa -przy tworzeniu każdej garderobie, nie tylko Wardrobe capsule i inne bardzo podobnie brzmiące
Pamiętaj jeszcze o jeden jakże bardzo ważnej rzeczy.
A mianowicie Twoja szafa kapsułowa to niewielki zbiór (mogący liczyć 15, 20, 37, max. z 40 elementów – zależy to tylko już- akurat tylko od Ciebie) takich ubrań.