Jak połączyć niebieski kolor? Czyli jaki kolor pasuje do niebieskiego ubrania

jonas-svidras / Pixabay

Niebieski garnitur to klasyczny element odzieży męskiej, który od dawna jest podstawowym elementem garderoby każdego dżentelmena. Ponadczasowy urok i neutralny kolor sprawiają, że jest to trwały styl, który można nosić od czasu do czasu. Nie tylko nadaje się do biura, ale niebieski garnitur może działać na każdą okazję. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na spotkanie biznesowe, wesele czy koktajl, niebieski garnitur może być dobrym wyborem, o ile połączysz go z odpowiednią koszulą. Wybór garnituru oznacza, że ​​Twoje spodnie i kurtka są już skoordynowane, ale to Ty wybierasz idealną koszulę. Oznacza to wybranie koloru, który stworzy idealny wygląd i uzupełnienie zamiast kolizji.

Jeżeli zastanawiasz się jaki kolor pasuje do niebieskiego ubrania, nie musisz daleko szukać.

Piękno niebieskiego garnituru polega na tym, że jest wszechstronny. Oznacza to nie tylko, że można go nosić na niezliczone okazje, ale oznacza również, że można go dopasować do szerokiej gamy koszulek. Oczywiście niektóre style zawsze będą wyglądać lepiej niż inne. W szczególności pięć kluczowych koszul to o wiele więcej niż reszta. Pamiętaj, aby mieć je pod ręką w szafie, aby Twój niebieski garnitur zawsze wyglądał stylowo. Koszule nie są jednak jedyną symbiozą, którą można złączyć z garniturem. Nie zapominajmy o wyciętych w serek koszulkach. Są pomocne, szczególnie gdy musimy włożyć garnitur latem.

Jeśli nie masz pewności, którą koszulę założyć do niebieskiego garnituru, biały jest bezpieczną opcją. Kombinacja jest tak prosta, że ​​każdy może to zrobić. Czysty i wyraźny odcień bieli jest klasyczny i wygląda poważnie stylowo w połączeniu z chłodnymi, niebieskimi tonami. Partnerstwo jest idealne na formalne okazje, szczególnie jeśli garnitur jest granatowy i dodane są klasyczne akcesoria. Nie bój się też nosić odważnego krawata. Kolor na neutralnej białej koszuli i niebieskim garniturze stworzy ostrą krawędź. Dla panów bardziej swobodnych spróbuj lżejszego niebieskiego garnituru z białą koszulą i noś go bez krawata z trampkami.