Jak łączyć ubrania w zestawy czyli połącz stare ubrania w nowe zestawy.

ZigmarsBerzins / Pixabay

Tworzenie tęczy z ubrań to świetna zabawa, ale bardzo trudno ją utrzymać w ten sposób, a przeskakiwanie z koloru na kolor do stylu może nie być najlepsze do promowania kreatywności. Cue Boutique i Entropy, które brzmią jak filtry na Instagramie, ale w rzeczywistości są (pseudo) naukowymi teoriami organizacyjnymi modnych ludzi.

W butiku traktujesz swoją szafę jak towar na jednym z flagowców, w których mieści się więcej marmuru niż pałac Dożów – opiekujesz się winietami, wyszukujesz motywy, tworzysz historie za pomocą swojego Gucciego. Ubrania minimalistyczne z minimalistycznymi i podobnymi do podobnych, automatycznie redukujesz bieganie między działami, ponieważ wcześniej wykonałeś 96,8 procent pracy.

I odwrotnie, Entropia opóźnia faktyczne połączenie i pozwala przypadkowi zaprezentować twoje opcje. Działa to w ten sposób: powieś wszystko w dowolnym miejscu. Zignoruj ​​zamówienie. Rano wycofaj się i sprawdź, czy prawdopodobieństwo i przedmioty, które mogły się przesunąć podczas lotu, umieściły dwa kawałki obok siebie w użytecznej, ale nieoczekiwanej kombinacji. Nie jest to niezawodny ani dobry dla nieświadomych ludzi, ale jeśli natura może tworzyć palety barw zgodnie ze złotą zasadą doboru, może warto zastanowić się nad kilkoma eksperymentami związanymi z połączeniami stylów i odcieni. Pamiętajmy, że mimo wszystko nie ma co przesadzać.

Zatem jak łączyć ubrania w zestawy?

Pamiętaj: masz tyle minut w ciągu dnia, aby ubrać się jak Jenna Lyons. Nie oznacza to, że powinieneś oczekiwać, że w ciągu trzech minut zrzucisz bajecznie kombinacje, ale z pewnością możesz traktować ubrania z takim samym poważnym podejściem. Powinno być fajnie. Powinno to sprawić, że poczujesz się szczęśliwy i silny. A w ciągu 24 godzin lub krócej otrzymasz ciekawą przeróbkę stylu.

Aplikacje takie jak Cloth i StyleBook śledzą dla Ciebie szczególnie niesamowite stroje, więc nie musisz brać udziału w Polaroid Renaissance, przygotowanym przez Taylor Swift. Mają też takie opcje, które wybierają ci ubrania, jest to przyszłość mody.