Stylowe biżuteria: naszyjniki, bransoletki, pierścionki

various multi-colored gems. Tiger's eye, amethyst, rose quartz, aventurine, jadeite, topaz, black opal, moonstone. Background Texture

Stylowe biżuteria: przełomowe trendy i klasyka do wyboru

Biżuteria to element, który dopełnia każdą stylizację, podkreśla charakter i przede wszystkim sprawia, że czujemy się wyjątkowo. Ostatnie sezony to prawdziwy przełom w światowej modzie biżuteryjnej – pojawiają się coraz to bardziej niekonwencjonalne materiały, kształty i kolory. Jednocześnie wciąż sporo jest hołdujących klasyce projektów, które zawsze będą pasowały do każdej sytuacji. Oto najgorętsze trendy i stalowe propozycje naszyjników, bransoletek i pierścionków.

Trendy w modzie biżuteryjnej: jakie materiały?

– Drewno i korale. To naturalne materiały, które ostatnio przeżywają swoją renesans. Naszyjniki i bransoletki z masażem drewna, w kolorze ciemnego orzecha lub jasnego jesionu, z prostymi koralami to idealny wybór dla kobiet, które cenią sobie styl boho.
– Szkło i kryształy. Te materiały zawsze były pożądane w biżuterii, jednak teraz projektanci tworzą z nich również bardzo awangardowe modele. Naszyjniki z jednym dużym kryształem w kolorze tęczowym, bransoletki z seledynowym szkłem, pierścionki z czerwonymi rubinami – to tylko kilka przykładów.
– Metaliczne akcenty. Tutaj wolność wyboru – od industrialnych, kanciastych pierścionków po falowane, nierówne kształty. Ważne, żeby materiał był połyskujący i efektowny – w końcu to biżuteria.

Klasyka w modzie biżuteryjnej: jakie projekty?

– Łańcuszki i czerń. Te dwa elementy to klasyczna kombinacja, która zawsze będzie wyglądać elegancko i nienagannie. Naszyjniki z drobnymi łańcuszkami, bransoletki z różnej grubości ogniwami, pierścionki z pojedynczym, czarnym kamieniem – to projekty, które nigdy się nie zestarzeją.
– Pearl i druciki. Biżuteria z perłami to już ikona stylu. Często projektowane na finezyjnych drucikach, naszyjniki i bransoletki z białymi kulkami wprowadzą do każdej stylizacji powiew klasyki i elegancji.
– Kwiaty i inne motywy. Kolejna klasyka, która nigdy się nie zestarzeje. Naszyjniki z kwiatami, bransoletki z wzorami greckimi, pierścionki z lilijkami – to projekty, które kojarzą się z wiecznym pięknem i romantyzmem.

Biżuteria to element, który podkreśla nasz styl i wyjątkowość. Bez względu na to, czy wybierzemy awangardowe, czy klasyczne projekty, ważne, żeby czuli się w nich jak najlepiej.