Ukryj swoje niedoskonałości czyli jak ukryć duży brzuch w sukience?

OlyaLole / Pixabay

Wiele kobiet po 40. roku życia przybiera na wadze na brzuchach, szczególnie po przejściu do okresu około menopauzy lub menopauzy. Twoja talia może zniknąć i zaczniesz rozwijać więcej cech kształtu ciała jabłka, Jeśli próbujesz zatuszować brzuch, możesz zrobić coś przeciwnego i sprawić, że będziesz wyglądać na większego niż w rzeczywistości. Na szczęście jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby ukryć swój brzuch, aby nie przeszkadzał wyglądać bajecznie stylowo! Sprawdź moje wskazówki na temat tego, jak ukryć brzuch odpowiednimi ubraniami.

Jeśli chcesz wyglądać stylowo i dowiedzieć się jak ukryć duży brzuch w sukience.

Odpowiednie bluzki i sukienki odkreślą każdą grubą bańkę, którą masz i odciągną uwagę od ciebie i twoich bajecznych ubrań.

Raczej wybierz bluzki, które mają draperie.

Noś także parę słonecznie żółtych butów, które przyciągają wzrok w dół.

Sprawdź też luźny top, dżinsy, moto kurtkę. Legginsy lub elastyczne spodnie, które wsuwają się w brzuch, będą twoim najlepszym przyjacielem. Będą wygodnie przylegać do brzucha i nieco go schować. Przy tak wielu wspaniałych tunikach i długich topach do wyboru będziesz wyglądać fantastycznie. Nikt nie zauważy twojego brzucha!

Wiele kobiet wybiera też top, który ukrywa brzuch na dwa sposoby. Nie tylko zakrywa się bez przylegania, ale sprawia, że dekolt przyciąga dodatkowo oko w kierunku twarzy.

Nakładanie warstw jest bardzo skuteczne w celu ukrycia brzucha. O wiele łatwiej jest to robić jesienią i zimą, gdy będziesz chciał użyć warstw, aby utrzymać ciepło. Jednak zdecydowanie jest możliwe stosowanie tej techniki wiosną i latem. Zamiast płaszcza można wybrać lekki kardigan, kamizelkę bez rękawów lub kimono.

Możesz dodać sweter lub kurtkę okraszone wieloma kolorowymi wzorami.

Wodospad lub proste wzory mogą zarówno działać, jak i tworzyć ładną pionową linię, która stworzy iluzję długości i odwróci wzrok od twojego brzucha. Ważne jest to, aby zawsze zwracać uwagę na optyczne działanie ubrań, które zakryją drobne niedoskonałości w przypadku kobiet.