CASTING POZNAŃ

Zostań modelką – casting TLOTY

Nie znam kobiety, która choć raz w życiu, nie zamarzyłaby o byciu modelką. Te, które mają realne warunki by podbić światowe wybiegi już w ten weekend mogą wziąć udział w Castingu Live w Poznaniu, w Galerii MM.

Zgłoszenie do konkursu można znaleźć na stronie po wysłaniu aplikacji, obowiązkowe jest osobiste wstawiennictwo na Castingu Live dnia 8-9 czerwca.

Warunki udziału w Konkursie:
a) Uczestniczką Konkursu może być każda dziewczyna, która spełnia łącznie następujące warunki:
Jest mieszkanką Polski
Wiek 15-21 lata
Wzrost minimum 175cm
W czasie trwania konkursu nie ma podpisanej umowy na wyłączność z agencją reklamową, agencją modelek, PR itd. na terenie Polski bądź za granicą
Złoży u Organizatora Ankietę wraz z Oświadczeniem
b) Uczestniczką Konkursu nie mogą być dziewczyny, które równolegle biorą udział w innych konkursach piękności, w szczególności w konkursach dla modelek.
c) Uczestniczką Konkursu nie mogą być dziewczyny, które brały udział w poprzednich edycjach Konkursu The Look Of The Year Polska, awansując do Światowego Finału Konkursu.
d) Uczestniczką Konkursu nie może być dziewczyna które nie zawrze Umowy Impresaryjnej z Organizatorem. Odmowa Uczestniczki zawarcia Umowy Impresaryjnej oznacza dyskwalifikację w Konkursie.
e) Uczestniczka przystępuje do Konkursu poprzez złożenie podczas castingu u Organizatora – Ankiety Uczestniczki zawierającej: jedno zdjęcie portretowe, jedno zdjęcie całej sylwetki, ankietę zgłoszeniową.

Do zobaczenia już za kilka dni! 😉

AboutBS

Komentarze Facebook: