20141001_MalgosiaTurczynska7912-1

Zofia Chylak i jej torby – musisz to mieć!

20141001_MalgosiaTurczynska7912-1W minionym tygodniu Ewka wpadła do redakcji z okrzykiem: „Mam świetną torbę. Zofia Chylak – musisz ją mieć! W dodatku ma dołączany pejczyk!”. O matko – torba z pejczykiem, tego jeszcze nie było – pomyślałam.

Gdy Zosia podesłała nam zdjęcia kolekcji sama umarłam z zachwytu! Jest to pierwsza kolekcja jej skórzanych torebek, a ja już wiem, że nie ostatnia i wkrótce stanie się obowiązkowym hitem wśród faszionistek.

Co przemawia za sukcesem projektu?
Możliwe to, że torebki będą dostępne w ekskluzywnych seriach i wykonane są z najwyższej jakości włoskich skór naturalnych.
Charakteryzują się łączeniem czarnych skór o różnych fakturach, wzorach oraz odcieniach.
W obrębie jednego koloru połączone zostały różne powierzchnie, z których każda w inny sposób odbija światło. Miękkie skóry o fakturze grochu, merynosy o naturalnym intensywnym pofałdowaniu zestawione są z gładkimi zamszami, skóry matowe z delikatnie połyskującymi gładko strzyżonymi futrami.

Wszystkie metalowe elementy wyprodukowano we Włoszech w kolorze matowego złota. Każda torebka w środku wykończona jest podszewką z naturalnej bawełny i sygnowana jest odpowiednim numerem oznaczającym serię i kolejność. Dodatki powstają w Polsce – co mnie osobiście bardzo cieszy, gdyż jestem za wspieraniem naszego budżetu. 🙂
Torebki posiadają dużą ilość kieszeni, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.
Widać, że są one bardzo przemyślane zarówno pod względem estetycznym jak i użytecznym. Torebka powinna być elegancka, ładna i przydatna.

W pierwszej kolekcji znalazło się sześć modeli torebek, w tym te niewielkich rozmiarów nadające się na wieczorne wyjścia jak i duże torby tzw. „shoppery”, tak przydatne kobietom w ciągu dnia i w pracy. Kolekcję uzupełniają niewielkie skórzane akcesoria – portfele i saszetki.

Dla nas naprawdę duże tak, tym bardziej, że ceny ich są naprawdę niskie w porównaniu do jakości produkcji i choćby z podobnymi torbami dostępnymi w sieciówkach…

 

AboutBS

Komentarze Facebook: