CREAM METALLIC FAUX FUR COSSACK HAT

Złoto w River Island

CREAM KNIT PATTERN JUMPER
Szron na ulicach i pierwsze drobne płatki śniegu to znak nadchodzącej zimy. Chowając się pod ciepłymi ubraniami nie zapominajmy jednak, by nasze stylizacje przywodziły na myśl piękny, świąteczny czas! River Island stawia na kremowe oraz złote dodatki, które rozświetlą zimowy sezon AW13/14. 

Najlepszą ochroną przed coraz niższą temperaturą i chłodnymi powiewami wiatru są ciepłe ubrania i stylowe dodatki. W tym sezonie nie boimy się błyszczeć! W River Island czeka na Was szeroki wybór ciepłych zimowych kurtek, a także czapek czy kominów w najmodniejszych fasonach.

Głównym elementem zimowej, błyszczącej kolekcji jest puchowy płaszcz w odcieniu złota, wykończony obszernym kołnierzem ze sztucznego futra. Świetnym uzupełnieniem bardziej basicowych stylizacji – klasycznego czarnego płaszcza czy krótkiej puchówki – będą wełniane rękawiczki, połyskująca czapka wykończona futrem czy ciepły, obszerny futrzany komin – wszystko utrzymane w delikatnych, kremowych odcieniach. Złote, metaliczne torby – w wersji mini i maxi – dodadzą zestawowi modowego charakteru, w zgodzie z aktualnymi trendami.

Zimą rozbłyśnij w River Island!

AboutBS

Komentarze Facebook: