Przechwytywanietttt

Zawód Projektant Viamoda Industrial

Już 10 maja (piątek) w siedzibie Viamoda Industrial odbędzie się pierwsze z serii trzech inspirujących spotkań z Natashą Pavluchenko, cenioną w Europie projektantką mody i jej teamem. Gościem specjalnym będzie Pani Dorota Wróblewska.

Cykl spotkań z Natashą Pavluchenko to jedyny tego typu projekt realizowany obecnie w naszym kraju. Jego celem jest nie tylko prezentacja sylwetki projektantki i jej pracy, ale również przybliżenie kulis branży mody i największych wyzwań stojących współcześnie przed każdym projektantem, który od początku planuje i konsekwentnie rozwija swoją karierę. Cykl realizowany jest pod hasłem: „Zawód projektant. Jak zbudować markę modową w Polsce i odnieść sukces za granicą”.

Obok Doroty Wróblewskiej – wybitnej producentki pokazów, promotorki mody, kultury i sztuki, w spotkaniach z marką Natasha Pavluchenko wezmą też udział Emil Biliński – fotograf, Bartłomiej Biały – PR manager i Ewa Nieć – projektantka biżuterii. Słuchacze mogą zatem liczyć na ogromną dawkę wiedzy eksperckiej i unikatowych informacji o rynku, a także osobiście poznać Natashę Pavluchenko.

Spotkania odbędą się: 10 i 17 maja oraz 22 czerwca w siedzibie VIAMODA INDUSTRIAL Szkoła Wyższa w Warszawie przy ul. Paca 37. Jednocześnie podczas pierwszego spotkania zostaną ujawnione szczegóły konkursu dla młodych projektantów pn.: „Viva AltaRoma” realizowanego pod egidą Natashy Pavluchenko, a którego nagrodą główną będzie wyjazd na AltaRoma w Rzymie!

AboutBS

Komentarze Facebook: