fot. AKPA

„Zanzibar” u Kossmann – wiosna/lato 2015 w Belvedere

fot. AKPAModa biznesowa nie jest dla mnie! Nic nie poradzę, że źle się czuję w garsonkach, marynarkach czy koszulach w oficjalnym wydaniu. Jednak jest jedna marka, na którą lubię patrzeć i zastanawiać się, w którym kierunku pójdzie w danym sezonie. Stworzona przez Iwonę Kossmann, dla kobiet, które cenią sobie wygodę, klasykę i kobiecość.

W środku warszawskiej zimy marka Kossmann przeniosła nas w tropiki, a to za sprawą prezentacji kolekcji inspirowanej afrykańską wyspą Zanzibar wśród pięknej bujnej zieleni w restauracji Belvedere, aranżacjom muzycznym Doroty Miśkiewicz, opalonym ciałom modelek.

Uwielbiam kolory! Tutaj nie mogłam oderwać oczu od pięknych szafirów, kobaltów i fuksji. Wybrana paleta barw i formy kroju dodają kobiecie profesjonalizmu. Mieszanka stylu lat 60-tych, 70-tych i nowoczesności sprawia, że może poczuć się zmysłowo. W kolekcji występuje modny w tym sezonie motyw pasów i kwiatów. Kobiecość podkreślona została przez formę dzwonka w sukienkach, profesjonalizmu dodają garnitury, a lekkości naturalne materiały takie jak: miękkie wełny, bawełna, naturalny jedwab i wiskoza.

Marka Kossmann istnieje na rynku od 3 lat i zyskała sobie rzesze klientek, wśród nich: dziennikarki telewizyjne, które można było zobaczyć na pokazie: Agata Młynarska (TVP), Anna Dec (TVN24), Karolina Szostak (TV Polsat), Marta Kuligowska (TVN24), Mariola Bojarska-Ferenc (TVP), Marta Kielczyk (TVP), Marzena Sienkiewicz (TVP), Ewa Pacuła (Polsat Cafe). A także: Marta Dąbrowska, Anna Jurksztowicz, Katarzyna Skrzynecka, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Urszula Dudziak, Monika Mrozowska, Anna Męczyńska, Laura Łącz, Lidia Kopania, Viganna Papina.

Robert Bielski ( wizaz╠çysta Mary Kay) 8517Makijaż do pokazu wykonali styliści Mary Kay. Rozświetlona skóra delikatnie muśnięta słońcem i mocne usta w kolorze fuksji podkreśliły lekkość kreacji Kossmann. Kreatorem makijażu do pokazu był Robert Bielski – oficjalny wizażysta Mary Kay. Stylizacją włosów zajęła się Wella, stylizacją paznokci Rituals a dopełnieniem looku modelek było obuwie marki Kazar.
Za reżyserię i choreografię odpowiadał Maciej Majzner.

AboutBS

Komentarze Facebook: