IMG_0297

Zabieg imbirowy na ciało

IMG_0297Wraz z pojawiającymi się pierwszymi promieniami słońca pojawia się we mnie chęć zwiększonego dbania o siebie, swoje ciało i umysł. Co za tym idzie zwykle zmniejszam ilość pochłanianych słodyczy – a przynajmniej się staram i zaczynam przynajmniej 3 razy w tygodniu chadzać na siłownię – to też wiele kosztuje … 😉 Na szczęście jest coś do czego zmuszać się nie muszę – zabiegi spa!

Po zimie nasza skóra zazwyczaj jest poszarzała i lekko wysuszona – przynajmniej moja, mimo iż stale ją nawilżam i wlewam w siebie tony oliwy! Dlatego staram się, z pomocą zaprzyjaźnionego Feniks Spa, doprowadzić ją do odpowiedniego stanu. I tak za mną już imbirowy zabieg na ciało, a przede mną mikrodermabrazja 🙂

Rozgrzewające właściwości imbiru
Chyba nie przesadzę jeśli powiem, że odpłynęłam. Zabieg lekko rozgrzewa ciało – to za pomocą peelingu solnego z cynamonem, który oczyszcza i odświeża skórę, a następnie nałożonej na całe ciało maski imbirowej.

Specjalnie dobrane olejki eteryczne pobudzają krążenie i kuszą swoim ciepłym, hipnotyzującym aromatem, który wprowadza w stan relaksu i wyciszenia zaś delikatny masaż na imbirowym maśle wprowadza w stan wszechogarniającego relaksu. Przyznam się, że do takiego stopnia można się zrelaksować, że ogarnia nas fala lekkiego snu – ja tak miałam 🙂

Po godzinnym rozpieszczaniu ciała i umysłu stwierdzam, że zabieg nawilżył i wygładził naskórek, zapewniający mu miękkość i elastyczność.

A Wy jakie przyjemności serwujecie sobie po zimie? -> zapraszam do udziału w konkursie 😉

AboutBS

Komentarze Facebook: