HMOnline

Wystartował H&M online!

To chyba najlepsza informacja dla fanek i fanów popularnej sieciówki H&M. 26 marca H&M Hennes & Mauritz Sp. z o.o., uruchomił sprzedaż internetową! W ofercie polskiego sklepu internetowego znajdą się kolekcje dostępne w sklepach stacjonarnych marki – szeroki wybór odzieży oraz akcesoriów dla kobiet, mężczyzn, nastolatków oraz dzieci. Dodatkowo, przez cały rok, klienci będą mogli skorzystać z wyjątkowych ofert dostępnych wyłącznie w sprzedaży internetowej.

Asortyment sklepu online obejmie również produkty H&M Home. Szeroki wybór sezonowych artykułów dla każdego pomieszczenia zapewni wystrój zgodny z najnowszymi trendami H&M. W sprzedaży internetowej znajdą się ręczniki, poszewki, zasłony oraz inne tekstylia i akcesoria w modne wzory i kolory. Dzięki otwarciu sklepu internetowego polscy klienci uzyskają natychmiastowy dostęp do modnych artykułów wystroju wnętrz w najbardziej atrakcyjnych cenach.

Jak informuje Ralf Wein, Country Manager marki H&M w Polsce – „Jest to kamień milowy w rozwoju H&M na naszym rynku. Oprócz możliwości skorzystania z oferty naszych 137 sklepów stacjonarnych, polscy klienci, za pośrednictwem swoich komputerów, telefonów oraz tabletów, otrzymają całodobowy dostęp do najmodniejszych produktów oraz artykułów wystroju wnętrz”.

Aby uczcić otwarcie sklepu internetowego, przez cały marzec klienci będą mogli skorzystać z fantastycznych ofert – wybrane produkty w cenach od 19,90 zł oraz darmowa wysyłka do 19 kwietnia 2015.

Idziecie na zakupy??? 🙂

AboutBS

Komentarze Facebook: