LOFT37 Sneakers_12_7

Wymarzone sneakersy od LOFT37

Nie wiem jak Wy, ale ja swego sneakersy skradły moje serce i straciłam dla nich głowę. Pewnie dlatego, że lubię czuć swobodę i przemycać ją do codziennych stylizacji.

LOFT37 SNEAKERS 02Wygodna, sportowa estetyka bliska jest także projektantkom LOFT37, Paulinie Adzie Kalińskiej i Joannie Trepce. Pewnie też dlatego stworzyły klasycznego sneakersa z możliwością samodzielnego decydowania o jego kolorystyce. Zresztą motyw ten powielają na kilku swoich modelach. 🙂

Sneakersy w wymarzonych kolorach?
Dlaczego nie!?!

LOFT37 sneakers_7Dziewczyny z LOFT37 pozwalają nam samodzielnie zaprojektować swoje ukochane obuwie sportowe. Do wybranego modelu dobierzesz kolor, fakturę skóry oraz ulubione dodatki pasujące do Twojego stylu i upodobań.

Klasyczny model sneakersów na grubej, sprężystej podeszwie można zamówić w dowolnym zestawie kolorystycznym. Każdy z sześciu elementów sneakersa może być inny. Do wyboru jest blisko setka skór gładkich, strukturalnych, przecieranych, lakierowanych czy zamszowych w różnych barwach. Mamy też możliwość wyhaftowania na butach dowolnego znaku, krótkiego napisu lub inicjałów oraz wyboru koloru sznurówek, a tym samym stworzenia butów unikatowych – jedynych w swoim rodzaju.

Mega prosto, łatwo, i szybko, bo już po dwóch tygodniach od zamówienia możemy cieszyć się wymarzonymi sneakersami. 🙂

LOFT37 sneakers_2

AboutBS

Komentarze Facebook: