Drukowanie

WYKOMBINUJ : IMPREZĘ już 23 lipca!

Już 23. Lipca 2011 r. w Klubokawiarni Mam Ochotę przy ul. Grójeckiej 75 odbędzie się pierwsza z cyklu impreza promująca inicjatywę Nowopowstającej Interdyscyplinarnej Fundacji Artystycznej Kombinat Twórczy.

WYKOMBINOWALIŚMY line up:

19.00 – start

20.00 – przedstawienie Interdyscyplinarnej Fundacji Artystycznej KOMBINAT TWÓRCZY i wernisaż fotografii Natalii Jarosiewicz i malarstwa Katarzyny Załęckiej.

20.30 – czytanie performatywne „JOE” na podstawie fragmentów dramatu Samuela Becketta „Ej, Joe”: Faustyna Ostróżka, Magdalena Załęcka, projekcja video: Dorota Piskor.

21.00 – koncert zespołu Impropers, w składzie: Jakub Klewicki – klawisze, Piotr Jacquier – perkusja/konga, Paulina Mleczko – wokal, Bartosz Patoka – gitara basowa. www.impropers.neostrada.pl

22.00 – after party: Sound Rebellion http://soundcloud.com/soun​drebellion

Faustyna Ostróżka i Przemek Kamiński, którzy są inicjatorami Fundacji zdecydowali o promocji sztuki w otwarty sposób, nie tylko w hermetycznie funkcjonującym środowisku. Pierwsza impreza będzie przede wszystkim dawała szansę szerszemu gronu zapoznać się z celami i działaniami Fundacji. Inicjatorzy opowiedzą dlaczego zrodziła się idea powołania do życia takiej organizacji, co już robią pracując na markę fundacji, co zamierzają w bliższej i dalszej przyszłości.

Bardzo ważnym punktem imprezy Kombinatu Twórczego będą wernisaż fotografii Natalii Jarosiewicz i malarstwa Katarzyny Załęckiej, czytanie performatywne JOE na podstawie dramatu Samuela Becketta pt. „Ej Joe” w wykonaniu Faustyny Ostróżki i Magdaleny Załęckiej, oraz koncert zespołu IMPROPERS. Później Nowopowstająca Interdyscyplinarna Fundacja Artystyczna Kombinat Twórczy zaprasza na after party, podczas którego będzie można nie tylko bawić się tańczyć, ale przede wszystkim rozmawiać.

Głównym celem organizowanej przez Kombinat Twórczy imprezy jest integracja osób zainteresowanych kulturą i sztuką oraz promocja młodych artystów związanych bezpośrednio z Fundacją, lub współpracujących z nią.

Organizacja jest otwarta na współpracę z twórcami różnych dyscyplin, oraz wszelkie przejawy działalności artystycznej. Podczas imprezy będzie okazja porozmawiania o przyszłych projektach.

Organizatorzy:
– Intedyscyplinarna Fundacja Artystyczna KOMBINAT TWÓRCZY ww.facebook.com/kombinat.tworczy
– Klubokawiarnia MAM OCHOTĘ www.mamochote.blogspot.com

Partner: AV Partner www.avpartner.pl

Patroni medialni:
Clue Magazine www.cluemagazine.pl
Independent.pl www.independent.pl
Sophisti.pl www.sophisti.pl
Warszawa NaszeMiasto.pl www.warszawa.naszemiasto.pl
HITczySHIT.pl Design Republic www.hitczyshit.pl
Backstage Show www.backstage-show.pl
PlacDefilad.com www.placdefilad.com
Radio Kampus www.radiokampus.waw.pl
Citydoping www.citydoping.com

 

Plakat: tin boy studio

www.tinboystudio.com

AboutBS

Komentarze Facebook: