wra_fw11_leaves

WRANGLER na jesień i zimę 2011: MARK YOUR TERITORY, czyli Oznacz swoje terytorium

Oznacz swoje terytorium. Odciśnij ślad na otaczającym Cię świecie: w przestrzeni, w której żyjesz, i rzeczach,które do ciebie należą. Oswój się z myślą, że my, ludzie, też Jesteśmy Zwierzętami.

Aby oznaczyć terytorium jesienią i zimą 2011 roku,Wrangler sięga po swoje słynne dżinsy.Ta kultowa marka odzieży dżinsowej wykorzystuje technikę laserowego i ręcznego znakowania tkanin, by stworzyć na dżinsach trwałe zdobienia przedstawiające między innymi Motywy Indiańskie.

To nie wszystko – warto przecież samemu oznakować własne dżinsy Wrangler! Modele, takie jak męskie dżinsy Ace z lekko rozszerzaną nogawką czy dżinsy Crank z niskim stanem i prostą nogawką, wyposażono w specjalne pióro w kształcie pocisku, którym można Oznaczyć Swoje Terytorium, samodzielne ozdabiając swoje spodnie.W najważniejszych modelach wchodzących w skład tej kolekcji zrezygnowano z naszywki na tylnej kieszeni, a pozostałe po niej puste miejsce użytkownik będzie mógł zapełnić, dając upust swej kreatywności lub po prostu składając swój podpis.

Wiodące motywy w kolekcji na jesień i zimę 2011 roku to dżins w zielonkawym odcieniu petrol, futurystyczny folk, czerń w wersji grunge oraz styl, który można podsumować hasłem „miasto idzie w teren”. Najważniejsze elementy tej kolekcji to dopasowane dżinsy o nowoczesnych krojach, uatrakcyjniona oferta koszul, zapinane swetry zdobione plemiennymi wzorami Indian Cowichan oraz puchowe kurtki.Tradycyjne dżinsowe projekty Wranglera odświeżono, wykorzystując skórę i wełnę.

Wśród spodni warto zwrócić uwagę na model Jayne, nowe damskie rurki – dopasowane, z prostą i nieco skróconą nogawką. Natomiast przebojem męskiej linii dżinsów jest model Vedda charakteryzujący się opadającym krokiem i dopasowanymi, zwężającymi się ku kostce nogawkami.

Alessandro Vigano, Dyrektor Kreatywny Wrangler EMEA, mówi: „Oryginalne wyroby z dżinsu są podstawą każdej nowej kolekcji Wrangler.Wykończenia, które pojawią się w kolekcji Mark Your Territory, to coś, czego dotąd nie znano.To absolutna nowość. Dzięki kolekcji Wranglera na jesień i zimę 2011 roku wykończenia dżinsowe zaczną ewoluować w całkowicie nowym kierunku!”

Zaprszamy do galerii!

fot.prasowe

AboutBS

Komentarze Facebook: