IMG_7192

WOODSTOCK wg Kupisza, czyli pierwszy pokaz stylisty fryzur

17 marca w SOHO na warszawskiej Pradze odbył się pokaz  pierwszej kolekcji Roberta Kupisza. Ten, dotychczas znany był głównie jako stylista fryzur i przyjaciel gwiazd. Obecnie postanowił zostać projektantem. Z jakim skutkiem, mogliśmy zobaczyć na własne oczy w czasie hippisowskiego show na Mińskiej.

Peace, love and … Kupisz
Idąc na pokaz nie spodziewałam się niczego innego, jak to co zobaczyłam. Pełen luz. 100-procentowe odwzorowanie stylu Roberta Kupisza na wybiegu. Swobodę. Zabawę. I … show.

Wśród gości nie zabrakło chyba nikogo. Cała „warszawka” była obecna. Atmosfera tak podniosła i przepełniona szczęściem, jakbyśmy czekali co najmniej na narodziny potomka królowej angielskiej.

Zgasły światła i usłyszeliśmy m.in. utwory The Clash, Janis Joplin, które kupiły mnie absolutnie! W rytm muzyki podziwiałam kolejne sylwetki i zastanawiałam się, z którą sieciówką kojarzą mi się najbardziej.

Kreacje z pomiętej dzianiny i bawełny to mój zdecydowany faworyt na wybiegu! Dalej przyjemnie patrzyło mi się na zestawy z jeansem i skórą.
Ci z was, którzy szukają tu uładzonych stylizacji na pewno się rozczarują. Nie znajdziecie tu również słodkich pasteli czy przesłodzonych róży. Jest pazur, prawdziwe street fashion, bunt i rock.

I o to właśnie chodziło projektantowi. By nie tylko podziwiać, a nosić!
Zadanie zrealizowane w 100%.

Założylibyście coś z poniższej galerii na siebie?


AboutBS

Komentarze Facebook: