20170411_132509

Wilkinson Hydro Silk – nie tylko goli, ale i nawilża skórę!

Moje Drogie, nadeszła pora roku, kiedy schowane w spodniach nogi – umówmy się , można było leciutko „zaniedbać”…if You know what I mean… 🙂 Zatem wiosną nie ma mowy by nie założyć sukienki, a jak już się w nią przyodziejemy warto postawić na dobrą depilację. Co to znaczy? Taką, która sprawi, że nasze łydki nie będą podrażnione, a skóra nóg zostanie idealnie nawilżona – Wilkinson Hydro Silk!

Wilkinson Hydro Silk – nie tylko goli, ale i nawilża skórę!

Rodzajów depilacji jest kilka: pasta cukrowa, wosk, laser …, ja jednak stawiam na golenie maszynką, które jest mega szybkie, ale by nie podrażnić skóry zawsze wybieram bardzo dobre ostrza. Cieszę się z nowości wprowadzonej przez markę Wilkinson – maszynkę Hydro Silk, którą stworzono głównie z myślą o delikatnej skórze kobiet. Zawiera ona wysoko skoncentrowane serum, które pozostawia skórę nawilżoną aż do 2 godzin po goleniu. Dodatkowo zaawansowana technologia ochrony skóry skin guard zapewnia ochronę przed podrażnieniami i przyznam się Wam – można na szybciocha (na sucho) ogolić nogi tuż przed niespodziewanym wyjściem z domu (przetestowałam na sobie i działa super!).

Hydro Silk – nawilżenie udowodnione klinicznie

Maszynkę Hydro Silk wyposażono w dwa pojemniki nawilżające wypełnione serum z molekułami mniejszymi niż w pasku nawilżającym, co sprawia, że przenikają do głębszych partii skóry. Serum zawiera masło shea – składnik o właściwościach zmiękczających, uelastyczniających i kojących skórę zarówno w trakcie jak i po goleniu.

Co dla mnie jest ważne to ilość ostrzy – Hydro Silk ma ich aż 5, co sprawia, że wystarczy pociągnąć raz po nodze by uzyskać pożądany efekt idealnej gładkości. 🙂 Kolejną fajną cechą jest ruchoma owalna główka Hydro Silk która dociera NAPRAWDĘ wszędzie! Miękka, gumowana rączka posiadająca 4 punkty dotykowe sprawia, że nowy gadżet nie wpada co chwilę do wanny – duży plus!

Hydro Silk

Moje Drogie,
skoro przyszła wiosna polecam Waszej uwadze moje nowe odkrycie Hydro Silk. Ja się nie zawiodłam. 🙂

AboutBS

Komentarze Facebook:

  • Monika Barańska

    Na pewno jest świetna ! Maszynki Wilkinson są moje ulubione, często sprawdzają się w kryzysowych sytuacjach kiedy nie mam czasu na depilację. Koniecznie muszę ją kupić 😊😊