Plakat Glamour_got

WARSZTATY STYLIZACJI FRYZUR GLAMOUR już niebawem!

Już niebawem, a dokładnie 20-21 sierpnia odbędą się WARSZTATY STYLIZACJI FRYZUR GLAMOUR.

Fashion Project oraz Międzynarodowy Instytut Mody i Designu zapraszają na Warsztaty Stylizacji Fryzur Glamour w salonie firmowym marki ALTERNA, jednym z najlepszych salonów fryzjerskich w stolicy, pracującym z takimi gwiazdami świata mody jak: Dawid Woliński czy Robert Kupisz.

Są to pierwsze warsztaty z serii ‘BEAUTY’ realizowane we współpracy z ALTERNA – ulubioną marką z Beverly Hills takich gwiazd, jak: Madonna, Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Mischa Barton, czy Jessica Alba.

Stylista fryzur jest ściśle związany ze światem mody. Liczy się tu pomysł, obserwacja i kreowanie trendów, twórcze i nieszablonowe podejście. Podczas warsztatów uczestnicy nauczą się, jak przygotować się i pracować przy sesjach do magazynów mody, kampaniach reklamowych, pokazach mody, produkcjach telewizyjnych. Dowiedzą się, jak pracować z modelkami, wizażystami i stylistami, oraz poznają tajniki tego zawodu.

Program warsztatów obejmuje:

–       Światowe trendy fryzjerstwa – jak je analizować i jak z nich korzystać?

–       Stylizację do sesji zdjęciowych, pokazów mody, reklam i programów telewizyjnych

–       Pracę z modelką/ modelem – przygotowanie stylizacji do sesji mody

–       Pracę z fotografem mody – przygotowanie profesjonalnej sesji z modelkami do magazynu mody (relacja na fan page GLAMOUR)

–       Pracę ze stylistą i wizażystą

–       Budowanie portfolio

Warsztaty przeznaczone są dla osób zainteresowanych pracą stylisty fryzur, zarówno początkujących, jak i posiadających już doświadczenie w zawodzie. Uczestnicy kursu zdobędą praktyczną wiedzę i umiejętności pracując na najwyższej klasy kosmetykach marki ALTERNA, wybieranej przez najbardziej wymagających klientów na całym świecie.

Warsztaty poprowadzą jedni z najlepszych polskich stylistów fryzur z salonu ALTERNA, którzy podzielą się z uczestnikami doświadczeniem i sekretami ich fachu, udzielą wskazówek w trakcie ćwiczeń.

Każdy z uczestników będzie miał zadanie przygotowania stylizacji, która zostanie oceniona przez profesjonalistów. Każda praca zostanie również upamiętniona podczas sesji zdjęciowej. Na zakończenie warsztatów uczestnicy otrzymają dyplom. Jedna osoba zdobędzie staż w salonie firmowym marki ALTERNA.

 

Warsztaty Stylizacji Fryzur Glamour – 20-21 sierpnia, godz. 10:00 – 18:00. KIERUNEK: Salon firmowy marki ALTERNA, ul. Olkuska 12 w Warszawie.

Więcej info pod:  info@mimid.pl, info@fashionproject.pl

 

AboutBS

Komentarze Facebook: