678

WARSZTATY DZIENNIKARSTWA MODOWEGO GLAMOUR już wkrótce!

Już 16 września rusza kolejna edycja Warsztatów Dziennikarstwa Modowego Glamour, organizowana przez Fashion Project oraz Międzynarodowy Instytut Mody i Designu.

Do udziału w warsztatach zapraszamy wszystkich pasjonatów mody oraz osoby zainteresowane sztuką dziennikarską, osoby początkujące jak i posiadające już doświadczenie dziennikarskie.

Dziennikarstwo w obszarach mody bazuje na umiejętności obserwacji i analizy trendów, wykorzystaniu znajomości historii mody, biegłości w pisaniu i kreatywnym podejściu do tematów związanych z modą i trendami.

Warsztaty Dziennikarstwa Modowego stwarzają możliwość poznania specyfiki zawodu i charakteru pracy dziennikarza w świecie mody. Podczas wykładów i praktycznych ćwiczeń prowadzonych przez specjalistów pojawią się m.in.: zagadnienia związane z opisem kolekcji, sztuką prowadzenia wywiadu i przygotowania reportażu modowego, budową działu mody w magazynach, doboru tematu i kreatywnym podejściem do tekstu. Nowym punktem programu będzie umiejętność przeprowadzania wywiadu z dyktafonem, które podobnie jak komputery, dostarczy na potrzeby warsztatu firma Sony.

Warsztaty poprowadzą zawodowi dziennikarze współpracujący z magazynami, telewizją i portalami internetowymi. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się m.in.: Joanna Bojańczyk, Anna Jurgaś, Michał Zaczyński, Jurand Sękowski, Ewelina Kustra, Filip Niedenthal, Anna Konieczyńska

Podczas warsztatów uczestnicy będą korzystać z laptopów Sony VAIO z dostępem do Internetu. Co więcej, jeden z uczestników wygra nagrodę – laptopa marki Sony Vaio, ufundowanego przez Sony Poland!

Każdy z uczestników otrzyma dyplom na koniec warsztatów.

Warsztaty Dziennikarstwa Modowego Glamour

16-18 września 2011

Koszt uczestnictwa: 890 zł

Zapisy do 12 września (Ilość miejsc ograniczona!)

Zapisy: info@fashionproject.pl, +48 507 103 644 (Ewa Krajewska)

Dodamy tylko, że nasz portal objął patronat nad tym wydarzeniem. Zatem do zobaczenia?

 

AboutBS

Komentarze Facebook: