bielizna

Urodziny Change Lingerie – otulamy się zmysłową bielizną

Nie wiem jak Wy moje Drogie, ale ja czuję się zawsze zmysłowo i kobieco, wręcz wyjątkowo, gdy mam na sobie dobrej jakości bieliznę. Dlatego cieszą mnie takie rocznice jak ta – 1. urodziny flagowego salonu Change Lingerie w Warszawie i jubileusz 5. lat działalności tej duńskiej marki bielizny ekskluzywnej na rynku polskim.

Chyba mogę Was zaprosić na wspólne świętowanie, bowiem jestem jedną z osób, które objęły wydarzenie patronatem medialnym.
Dlatego już na wstępie proszę o rezerwację czasu w godzinach 10.00 do 21.00 16.listopada i udanie się do Change Lingerie na ul. Łopuszańską do Modo, gdzie będziemy świętować także Bra Day Warsaw, we współpracy z ekspertami partnerskiej Kliniki dr Beata Dethloff Anti-Aging.

Od samego rana będzie na Was czekać jedna z najlepszych ekspertek w tej dziedzinie w Polsce – Justyna Płóciennik, która doradzi, jak dobrać odpowiedni biustonosz do sylwetki, tak by ta część garderoby nie tylko idealnie komplementowała biust, ale też zapewniała komfort i wygodę oraz gwarantowała utrzymanie biustu przez długie lata w zdrowiu i świetnej kondycji.

Na gości czekać będą znakomite potrawy i słodkości przygotowane przez warszawską restaurację MJUD. O podniebienia uczestników zadba także John Lemon, który przygotuje swoje flagowe produkty.

Podczas urodzin przewidziana jest także degustacja luksusowych win i oczywiście tort urodzinowy. Warto zabrać ze sobą wizytówki, gdyż na uczestników czekają niespodzianki i konkursy z nagrodami od naszych partnerskich marek m.in. biżuteria Fuerza, Lulu Bijoux by Agnieszka Mrozińska, Liya i Alex Caprice oraz vouchery na zabiegi medycyny estetycznej od prestiżowej kliniki dr Beata Dethloff Anti-Aging.

W ramach Bra Day Warsaw w naszym salonie pojawi się także wybitny ekspert – dr Beata Dethloff z Kliniki dr Beata Dethloff Anti-Aging.

bielizna

Change Lingerie to skandynawska marka bieliźniarska dostępna w ponad 200 salonach w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Pierwszy sklep w Polsce otwarto w listopadzie 2011 roku w Łodzi, obecnie w całym kraju jest ich ponad 20.

W salonach CHANGE Lingerie można znaleźć bieliznę, która podkreśla kobiece kształty i sprawia, że Panie czują się komfortowo niezależnie od rozmiaru. Szeroka paleta rozmiarów biustonoszy w obwodach od 60 do 100 i miseczkach A-K oraz porady profesjonalnych brafitterek pomagają kobietom na całym świecie idealnie dobrać bieliznę.

Koniecznie przyjdźcie – ja będę na pewno! 🙂

AboutBS

Komentarze Facebook: