MWZ_1104

Urodzinowy pokaz marki Jaroszewska

Panorama Warszawy nocą, muzyka na żywo, tłumy gwiazd, mediów i klientek – w takiej scenerii Natalia Jaroszewska świętowała dziesięciolecie swojej marki.

We wtorkowy wieczór w Warszawie, odbył się jubileuszowy pokaz kolekcji Jaroszewska. Na wybiegu obok modelek pokazały się zaprzyjaźnione z projektantką gwiazdy – Daria Widawska, Anna Czartoryska, Ola Kisio i Anna Bosak.

Styl Natalii Jaroszewskiej określany jest jako „200% kobiecości”. Taka jest też urodzinowa kolekcja – miejska, lekka, bezpretensjonalna, do noszenia na co dzień i wielkie wyjście. W kolekcji pojawiają się charakterystyczne skórzane żakiety, inspirowane krojem bryczesów spodnie oraz sukienki z jedwabiu w długości mini i maksi. Monochrom pierwszej części kolekcji został przełamany przez motyw orchidei drukowanej na jedwabiu przewijający się w finałowej części pokazu.
W kolekcji dominuje przełamana biel, pudrowe beże, rozmyta czerń, odcienie brązu. Miejski klimat kolekcji doskonale podkreślił make-up wykreowany przez MAC Cosmetics.

Pokaz odbył się na ostatnim piętrze domu mody VitkAc. Goście mogli podziwiać nocną panoramę Warszawy, która była tłem wybiegu. Ciepły  klimat wieczoru nadał koncert wieloletniej przyjaciółki projektantki – Natalii Przybysz, która pojawiła się na imprezie z mocno zaznaczonym, ciążowym brzuszkiem.
Tego wieczoru mogliśmy posłuchać utworów z najnowszej płyty wokalistki. W finale Natu, po raz pierwszy w wykonaniu solowym, zaśpiewała przebój grupy „Sistars” – „Inspirations”.

Po pokazie na urodzinowe afterparty zaprosiła marka Malibu, która zainspirowała cukierników restauracji Koncept 13 do przygotowania smacznego tortu o smaku marakui i kokosa. O gości pokazu zadbała również Cisowianka Perlage, która konsekwentnie wpiera najważniejsze polskie wydarzenia modowe.

Wśród znanych z pierwszych stron gazet gości spotkaliśmy min.: Edytę Herbuś, Olę Kwaśniewską, Katarzynę Cichopek, Agnieszkę Szulim, Dorotę Williams, Odetę Moro-Figurską, Agnieszkę Dygant, Bognę Sworowską, Adę Fijał, Annę Samusionek, Mikołaja Komara, Kaję Śródkę.

Uważacie, że zaproszenie celebrytów na wybieg jest dobrym pomysłem na uczczenie swego 10-lecia istnienia na rynku mody?

Fot.  Marcin Wziontek
Andrzej Marchwińskik

 

AboutBS

Komentarze Facebook: