DSC_4592 - Kopia

Uratuj misia z dzieciństwa – odwiedź Klinikę Zabawek!

DSC_4597Moda na vintage nie przemija! Jeżeli chcesz podarować komuś jedyny w swoim rodzaju prezent, w ten weekend odwiedź Plac Unii City Shopping. W ramach akcji Klinika Zabawek specjalista naprawi ukochane zabawki z dzieciństwa!

W piątek 6 grudnia w godzinach 16:00 – 20:00 oraz w sobotę 7 grudnia w godz. 12:00 – 18:00 klienci odwiedzający Plac Unii mogą naprawić stare lalki, samochodziki i maskotki. Dzięki profesjonalnej pomocy zabawki będą na nowo bawić i wzruszać zarówno najmłodszych, jak i dorosłych właścicieli pluszowych i mechanicznych skarbów. Obchodzone 6 grudnia imieniny Mikołaja są idealną okazją, by w niebanalny sposób sprawić radość najbliższym i poczuć prawdziwie świąteczną atmosferę.

Naprawą zabawek zajmie się specjalista z żoliborskiej kliniki Top Tip Serwis – mistrz w ożywianiu niesprawnych i niekompletnych zabawek. Oddanie ulubieńca z dzieciństwa do naprawy jest świetnym pomysłem na jedyny w swoim rodzaju mikołajkowy prezent.

Na najmłodszych czekać będzie także szereg atrakcji przygotowanych przez partnera akcji, stację MiniMini. Na małych gości będzie czekał kącik filmowy, gdzie będą mogli obejrzeć ulubione bajki animowane, oraz konkursy ze specjalnymi nagrodami.

Odwiedzający Plac Unii w grudniu będą mieli okazję zobaczyć wyjątkowe dekoracje świąteczne. Głównymi elementami ekspozycji są baśniowe wróżki oraz subtelne lilie wodne. Wnętrza oraz wejście do centrum rozświetlają błyszczące łańcuchy i girlandy, a w centralnym punkcie znajduje się imponująca srebrna choinka. Budynek z zewnątrz rozświetla pełna gwiazd iluminacja świetlna.

 

AboutBS

Komentarze Facebook: