Bloggerka Glamourina

TRETORN w końcu w Polsce

11 maja mieliśmy okazję gościć na otwarciu pierwszego w Europie, monobrandowego, sklepu marki TRETORN. Prócz naszej redakcji na spotkanie zaproszono kilka gwiazd i stylistów.

Z moich obserwacji wynika, że niemal wszyscy na „dzień dobry” rzucili się na wychwalane na całym świecie EKO kalosze, które od ponad 120-stu lat są kultowym produktem marki.

Zresztą nie trudno się dziwić, że goście ulegli klimatowi Skandynawii, gdyż już po przekroczeniu progu sklepu znaleźliśmy się w krainie skandynawskiego lata, po której przewodniczką była Beata Sadowska. Naturalne, świeże, wabiące bogactwem kolorów i tradycyjnych szwedzkich smaków przekąski oraz stylizacje nawiązujące do ożywczego powiewu z fiordów, zachęcały do oddania się beztroskim zakupom.

Ja minęłam kalosze i udałam się w kierunku grubych, nieprzemakalnych prochowców, które skradły me serce.

Z polskich celebrytów na wiosenne zakupy wybrali się m.in. Lidia Popiel, Marta Kuligowska, Beata Sadowska, Marta Kielczyk, Weronika Marczuk, Natalia Przybysz, Kaja Śródka, Mateusz Borek z rodziną, Tomasz Iwan z Natalią Jakułą, Bożydar Iwanow, Stefano Terrazzino, Paulina Biernat, Izabela Janachowska, Marcelina Zawadzka (Miss Polonia 2011), Maciek „Gleba” Florek (zwycięzca You Can Dance), Marek Kościkiewicz, Przemysław Stoppa (najbardziej znany polski paparazzi) itd. Markę TRETORN na polski rynek wprowadziła PUMA – jedna z najbardziej znanych i cenionych firm międzynarodowych.

Osobiście cieszy mnie, że po 121 latach istnienia znana na całym świecie marka zawitała do Polski.
Na pewno przed wylotem do Skandynawii zaopatrzę się w jej odzież i dodatki. 😉

AboutBS

Komentarze Facebook: