Tallinder - LOOKBOOK - SS 16 - dla portali - A4 - RGB - 17

TALLINDER – nowa marka dla koneserów ponadczasowej elegancji

Początek stycznia minął mi na pokazach prasowych i debiutach nowych marek na rynku polskim. I tak w portfolio LPP pojawiła się marka dla ludzi ceniących ponadczasowych i eleganckich rozwiązań – Tallinder.

Tallinder – pierwsze sklepy już w lutym

Polska marka ma w swojej ofercie ma zarówno linię damską, jak i męską, składającą się z ubrań oraz akcesoriów i butów. Swoją premierową kolekcję dedykuje osobom w wieku powyżej 30 roku życia, ceniącym sobie ponadczasowe i eleganckie rozwiązania. Projekty powstały z myślą o ludziach spełnionych i ambitnych, świadomych swojej wartości i chcących być na bieżąco w temacie mody, kultury, sztuki.
TALLINDER mają wybierać klienci ceniący sobie komfort, wyrafinowany styl i gustowne projekty. Zestawienia są często monochromatyczne i harmonijne, gdzieniegdzie tylko rozświetlone kolorowymi akcentami. Ubrania można świetnie skomponować z eleganckimi akcesoriami – skórzanymi butami czy torebkami.

Ubrania i dodatki z premierowej kolekcji dostępne będą od lutego 2016 r. Również wtedy wystartuje sklep online Tallinder.

Czy kupię ubrania Tallinder?

Tallinder - LOOKBOOK - SS 16 - dla portali - A4 - RGB - 16
Naprawdę ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie. Podczas prezentacji zwróciłam uwagę zaledwie na jeden longslave, jedną skórzaną sukienkę i bluzkę wykonaną z materiału przypominającego zamsz (cały zestaw powyżej). Niemal wszystkie buty mi się podobały, ale czar znikał, gdy brałam je do ręki 🙁 Strasznie twarde wykończenie, które na pewno zostawi nieładny ślad na mej pięcie (czyli zedrze z niej skórę). Niemniej design był boski i o takich butach marzę.

Tallinder - LOOKBOOK - SS 16 - dla portali - A4 - RGB - 6
Cała kolekcja oscyluje wokół nowoczesnej, niezobowiązującej elegancji i sprawdzonej klasyki – na pewno znajdzie rzesze fanek, które cenią sobie nieoczywistą kobiecość i zmysłowość.

Podpowiem też, że warto zwrócić uwagę na kolekcję męską, w której odnajdziemy doskonale skrojone marynarki, koszule na różne okazje, a także ciekawe akcesoria, w tym krawaty, poszetki i muchy. Gdybym była mężczyzną na pewno skusiłabym się na skórzaną kurtkę, którą zobaczycie poniżej, ale nie sugeruję niczego. Sami sprawdźcie i dajcie znać co sądzicie o lookbooku Tallinder.

Tallinder - LOOKBOOK - SS 16 - dla portali - A4 - RGB - 4
Tallinder - LOOKBOOK - SS 16 - RGB - 3

Tallinder - LOOKBOOK - SS 16 - dla portali - A4 - RGB - 10

Tallinder - LOOKBOOK - SS 16 - dla portali - A4 - RGB - 20

Tallinder - LOOKBOOK - SS 16 - dla portali - A4 - RGB - 18

Tallinder - LOOKBOOK - SS 16 - dla portali - A4 - RGB - 12

AboutBS

Komentarze Facebook:

  • Bogumiła Przywarta

    Hm.. wszystko ładnie, fajnie.. ale tak jakoś niezbyt realistycznie, pewnie takie też ceny 😛 jak to wygląda do 500? do 1000 zł? hmm trochę jak z katalogów wysyłkowych

    • wiesz Bogusiu, nie podano cen damskiej kolekcji, ale znam kilka z męskiej to oscylują w okolicach Massimo Dutti – nie wiem jak im pójdzie, być może z racji na spore wsparcie marketingowe i sieć się utrzymają na rynku, ale znane są przypadki, że spore marki wypuszczają kolejne brandy, a te plajtują
      z racji tego, że to nasz produkt to oczywiscie, życzę im powodzenia 🙂