key_visual

Super-Pharm- wejdź w świat piękna tanecznym krokiem!

key_visual

Nie wiem czy lubicie reklamy – ja nie, ale raz na ruski rok zdarzy się taka, która mnie uwiedzie … I tak zobaczyłam nową kampanie reklamową sieci Super-Pharm ruszyła. Jej motywem przewodnim po raz kolejny jest taniec, jednak tym razem – w zupełnie nowej odsłonie. Na jej potrzeby zostały stworzone 3 wyjątkowe spoty reklamowe, w tym dwa image’owe, opierające się na tańcu.

Spoty image’owe to dwie części pełnej artyzmu tanecznej opowieści o świecie perfum i makijażu, czyli świecie Super-Pharm.  Ich adaptacją zajęła się agencja reklamowa Communication Unlimited i dom produkcyjny Motion Brand.

Dlaczego taniec? Od wieków jest synonimem kobiecości, subtelności, piękna. To symbol radości życia, zdrowia, delikatności i zmysłowości – czyli wszystkiego tego, co nieodłącznie kojarzy się z Super-Pharm. W spotach za pomocą tańca przekazywana jest historia Super-Pharm: świata idealnej harmonii pomiędzy urodą a zdrowiem; świata kolorów i zapachu, królestwa kobiecości. Tu każda kobieta może poczuć się wyjątkowo, niczym tancerka w swoim popisowym występie. Spoty inspirowane są baletem, który jak żaden inny rodzaj tańca nacechowany jest harmonią, estetyką, subtelnością.

Bohaterką spotów nie jest modelka, a profesjonalna tancerka, dzięki czemu nawiązanie do tańca jest jeszcze bardziej wiarygodne. Ona sama twierdzi, że właśnie kobiecy ruch w tańcu jest uosobieniem prawdziwego piękna.

AboutBS

Komentarze Facebook:

  • Ev

    Jak nazywa się tancerka??

    • BS

      Leonore Zurfluh 😉