I_SUBERBIA

„Stara Bardzo” by Roma Gąsiorowska – kolekcja męska


Nie wiem czy wiecie, ale Roma Gąsiorowska – jedna z moich ulubionych , młodych aktorek, od dłuższego czasu jest także projektantką mody. Posiada własny showroom, w którym znajdują się wszystkie dotychczasowe kolekcje.  Jak twierdzi: „projektowanie to oprócz aktorstwa jej druga pasja”.

„Stara Bardzo”, bo tak nazywa się marka Romy Gąsiorowskiej, to współczesny brand dla ludzi kochających modę i zabawę nią.
Aktorka tworzy ubrania, które każdy może interpretować według własnego uznania, nosić na różne sposoby, w zależności od nastroju. O każdej rzeczy można powiedzieć, iż jest oryginalna, niebanalna i jedyna w swoim rodzaju.
Odzież szyta jest bardzo często na miarę, na specjalne życzenie klienta.

Projektantka proponuje odrobinę szaleństwa, zabawy, stawia na kolory i niestandardowe rozwiązania. Dominuje modna pomarańcza, czerwień, niebieski.
Roma Gąsiorowska nie jest osobą standardową i trzymającą się obowiązujących trendów, pomysłów na wygląd. Dlatego męska część kolekcji, to idealna propozycja dla odważnych, lubiących nietypowe rozwiązania i zabawę modą mężczyzn.

Roma ma na swoim koncie już kilka pokazów mody swoich kolekcji: `Amor Amor`, `7 Grzechów`, `Stygmaty`. Obecnie pracuje już nad kolekcją jesień/zima 2012/13.

Jeśli kolekcja przypadła Wam do gustu podpowiem, że znajdziecie ją w np.  butiku Love&Trade.

 

foto:a.jagniątkowska

 

AboutBS

Komentarze Facebook: