Pantene_ilustracja_1

Sposoby na pielęgnację włosów zimą

Pantene_ilustracja_1Zima to czas, w którym włosy wymagają szczególnej troski. Słota, wiatr, wilgoć i sezon grzewczy sprawiają, że włosy tracą swoją witalność. Stają się matowe, elektryzują się i puszą. Dodatkowo często łamią się i na skutek tego wypadają. Jak sobie z tym radzić?

Na kondycję włosów w dużej mierze wpływa zmiana warunków atmosferycznych. Zimą są one narażone na osłabienie. Częściej sięgamy po suszarki, lokówki czy prostownice. Zdarza się, że kilka razy dziennie zmieniamy temperaturę, w której przebywamy. Wszystko to powoduje, że włosy tracą gładkość, stają się kruche i podatne na łamanie.

Na zimowe problemy z włosami jest kilka świetnych i sprawdzonych sposobów, jak odżywka z nafty i żółtka wzmacniająca je, ale gdy nie mamy czasu na tego rodzaju triki możemy zawsze sięgnąć po gotowe produkty.

Pantene_Ochrona_Przed_Wypadaniem_Wlosow_SzamponTu z pomocą przychodzi nam marka Pantene i jej szampon i odżywka Pantene Pro-V Ochrona Przed Wypadaniem Włosów – chronią obie warstwy włosów między innymi przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
Do zestawu mamy też 2minutową Maskę Intensywne Wzmocnienie, która sprawia, że włosy stają się 10 razy odporniejsze na wypadanie oraz Błyskawiczny Tonik Wzmacniający Pantene – zapewnia włosom dodatkową ochronę i o 40% większą objętość, którą tak łatwo stracić jesienią.
Pantene_Ochrona_Przed_Wypadaniem_Wlosow_Maska
Produkty dostaniemy w cenach:

Od 11,99 zł za Szampon Ochrona Przed Wypadaniem W
łosów 250ml i Odżywkę Ochrona Przed Wypadaniem Włosów 200ml do 21,99 zł za Maskę Intensywnie Wzmacniająca 200ml i Błyskawiczny Tonik Wzmacniający 95ml.

AboutBS

Komentarze Facebook: