Backstage

Sopot Art & Fashion Week – backstage & chill

Backstage

W te wakacje serce świata mody i sztuki przeniosło się do słonecznego Sopotu. Główna część imprezy już za nami! Dwa dni pokazów, trzy dni spotkań ze sztuką oraz niesamowite after parties.

Sopot Art & Fashion Week to pierwsza tego typu impreza w Polsce, która łączy świat sztuki i mody pod pięknym, nadmorskim niebem. Najciekawsza przestrzeń Sopotu, obejmująca okolice mola i sąsiadującej z nim najpiękniejszej części plaży, została zaaranżowana w oryginalny sposób. Przestrzeń została podzielona na odrębne strefy – strefę mody, sztuki, strefę dziecięcą oraz strefę chillout, która jest sercem całego eventu. Każda z nich utrzymuje swoją autonomię, harmonijnie współistniejąc z pozostałymi – ich odrębne programy zostały skomponowane w taki sposób, aby główne atrakcje nie kolidowały ze sobą.

15 sierpnia, w czwartek, całą strefę Chillout przejęło we władanie radio Chilli Zet. Od 11:00 do 18:00 był czas na zasłużony relaks – Soft & Lazy by Chilli Zet. O 20:00 wystartowało ostatnie after party Sopot Art & Fahion Week – Quick & Dirty by Chilli Zet. Impreza była wyjątkowa, bo nie w klubie, a na prawdziwej plaży.
Wśród gości znaleźli się: Kuba Wojewódzki, Agnieszka Szulim, Nergal, Sławek Uniatowski, Edyta Herbuś, Macademian Girl, czy Charlize Mystery.

Mamy dla Was galerię zdjęć z backstage pokazów oraz strefy totalnego chilloutu.
Ktoś z Was odwiedził Sopot tego lata? My niestety nie …

AboutBS

Komentarze Facebook: