Aleksadnra-Mikołajczyk

Śniadanie prasowe w Lilou i kolekcja „Reflets”

Poniedziałkowy ranek postanowiłam spędzić w warszawskim salonie Lilou, gdzie odbyło się śniadanie prasowe połączone z prezentacją najnowszej gamy produktów – złotych, personalizowanych pierścionków Reflets.
Czas, obok oglądania biżuterii, upłynął mi na miłej rozmowie z Zuzanną Wachowiak – właścicielką Bizzu, do której na podziwianie najnowszej kolekcji marki udam się już jutro oraz z Olą Mikołajczyk – nasze drogi zeszły się kilka lat temu w pewnej, modowej, redakcji.

Kolekcja pierścionków Lilou, o zmysłowej nazwie “Reflets” inspirowana jest francuskim stylem, pełnią życia i wyrażaniem swoich emocji. Wyraża to, co w życiu najpiękniejsze i najważniejsze: miłość, szczęście, macierzyństwo ale także bliskość i zaufanie. Wykonane są z białego, żółtego, różowego oraz czarnego złota. Projektanci Lilou wykorzystali kultowe wzory zawieszek takie jak koniczynka, serce, dziewczynka, chłopiec, miś czy gwiazdka. Po raz pierwszy Lilou połączyło swoją biżuterię z kamieniami szlachetnymi: niebieskimi, zielonymi, różowymi i białymi szafirami.

„Reflets” to pojedyncze obrączki z możliwością naniesienia graweru, które można dowolnie komponować tworząc osobistą, niepowtarzalną opowieść o tym, co jest w naszym życiu najważniejsze i o tym, co czyni je wyjątkowym.

Tego dnia spotkać można było w Lilou kluczowych reprezentantów mediów oraz zaprzyjaźnionych z marką: aktorkę – Julię Kamińską, dziennikarkę – Ewę Wojciechowską, stylistkę I dziennikarkę TVN – Annę Puślecką, aktorkę – Paulinę Holtz, stylistę – Tomasza Jacykowa, stylistkę I projektantkę – Annę Poniewierską, dziennikarkę – Annę Ibisz.

AboutBS

Komentarze Facebook: