PALERMO_800PLN (8)

Sabrina Pilewicz prezentuje kolekcję EVVIVA L’ARTE

Jak każda kobieca cenię sobie dobrej jakosci dodatki uzupełniające moją garderobę. Tydzień temu wybrałam się na prezentację kolekcji torebek młodej artystki Sabriny Pilewicz, która porywa nas w podróż po Sycylii.
Sabrina Pilewicz stworzyła kolekcję, w której linie pełnią funkcje nie tylko estetyczną, ale także konstrukcyjną. Tą linią rządzi logika, symetria i harmonia. Przewodzi jej hasło Accessorize your life! Niech Twoje akcesoria będą piękne, niech mówią o Tobie, pokazują Twoje życie. Otaczaj się pięknymi przedmiotami codziennego użytku, które pozytywnie wpłyną na Twój nastrój!

Modele sygnowane nazwą sycylijskich miast – SIRACUSA, PALERMO, MARINELLA, CORLEONE, MONDELLO – to hołd dla sycylijskiej architektury, tradycji i mentalności mieszkańców wyspy. Sycylię odnajdziemy także w naturalnej kolorystyce wina marsala, głębi ocenu, niebiańskiej plaży, wulkanicznej ziemi, sycylijskiej nocy oraz drzewa palmowego. EVVIVA L’ARTE to ukłon w stronę architektury, symetrii i sztuki. Każdy z pięciu modeli to przemyślana konstrukcja i idealna proporcja. Pojawiły się także funkcjonalne i innowacyjne rozwiązania, charakterystyczne dla projektantki, np. wymienne paski czy fronty torebki, które można dowolnie zestawiać, nadając jej zupełnie nowe oblicze.

MARINELLA #ZIGZAGBAG ok.1300 PLN

MARINELLA_1300PLN (23)To szyk w wersji MAXI. Idealnie Wpisuje się w trend oversize’u. Mimo pokaźnych rozmiarów, konstrukcja torebki trzyma linię. Poukładana w środku – posiada wewnętrzny organizer, który minimalizuje czas szukania w niej kluczyków do auta. 🙂
Za pomocą bocznych, skórzanych sznurowadeł można zmienić jej rozmiar z L do XXL… albo odwrotnie. Sznurowanie widziane z góry, kiedy odkładamy ją na bok tworzy zygzak, dlatego mimo oficjalnej nazwy: Marinella, dostała pseudonim #zigzagbag.

MONDELLO, #CORSETBAG ok. 1250 PLN

Fotograf: Krzysztof Magolon/www.afoto.pl tel. 509 982 594To torebka o dwóch obliczach: formalnym i luźnym. Spięta i taliowana autentycznymi fiszbinami gorsetowymi, zyskuje formalne oblicze. Wystarczy odpiąć karabińczyk nożycowy, by w chwilę zamieniła się w pojemny shopper. Zasznurowany gorset – dama, rozsznurowany gorset – nonszalancja. Jej pseudonim to torebka gorset.

SIRACUSA, #POWERBAG ok. 1100 PLN

Fotograf: Krzysztof Magolon/www.afoto.pl tel. 509 982 594To arystokratka kolekcji evviva l’arte. Dla wymagających kobiet, które sobie i światu stawiają wysoko poprzeczkę.
W biznesowym looku, dodaje szlachetności. Świetnie komponuje się także z lekko sportowymi stylizacjami. Pewne jest jedno – każdej stylizacji dodaje mocy, więc choć jej oficjalna nazwa to Siracusa, przyjmuje miano #powerbag

CorleONE, #MESSAGEBAG ok. 650 PLN

Fotograf: Krzysztof Magolon/www.afoto.pltel. 509 982 594Ten model jest efektem współpracy Sabriny Pilewicz z HTC. Torebka dedykowana najnowszemu smartfonowi HTC One M9. CorleONE symbolizuje ducha nowoczesnej generacji kobiet, które sympatyzują z digitalnym światem, cenią sobie prawdziwe piękno i dbałość o detal. Kobiet dla których telefon, tak jak torebka, jest dopełnieniem stylu. Widoczny symbol koperty na froncie, to nie koperta papierowa. To koperta z wyświetlacza smartfonu, tabletu, oznaczająca wiadomość tekstową, wysłaną albo otrzymaną. Żyjemy w świecie szybkich, krótkich komunikatów. CorleONE przyjęła pseudonim #messagebag, bo to torebka z przekazem. Torebka, która mówi: masz wiadomość!

PALERMO, #BOXYBAG ok. 800 PLN

PALERMO_800PLN (8)To godny następca modelu Asti – diamentu z kolekcji dolce far niente. Torebka – zabawka dla dużych dziewczynek. Można się bawić długością łańcuszka, a w opcji Palermo z odpinaną klapką, dowolnie zmieniając jej oblicze. To model dla kobiet, które lubią pikantne modowe gadżety. Palermo, to wdzięczny #boxybag, torebka – pudełko.

Któraś wpadła Wam w oko??? 😉

AboutBS

Komentarze Facebook: