355

Są takie miejsca …

Są takie miejsca, do których człowiek chce wracać. Wynika to z “atmosfery” panującej w tym miejscu, jak również z wystroju czy poziomu wykonywanych usług. Ulubiona kawiarnia, hotel, siłownia czy… salon fryzjerski – każdy z nas ma takie miejsca. Do pierwszy dwóch umawiamy się na randkę, bo czujemy się tam swobodnie. Ale często też zabieramy, do wszystkich tych miejsc, swoich znajomych lub przyjaciół lub polecamy je.

Dlaczego? Właśnie z powodu tej niepowtarzalności, czegoś, co niesamowicie nas urzekło.
Czasem również by pochwalić się odkryciem takiej perły. A kto nie lubi się chwalić? Szczególnie, że w tym przypadku nikt nie posądzi nas o żadną z niemiłych cech, często uważanych za negatywne. Bo przecież to miejsce…

Przed wami też chcemy się czymś pochwalić. Chociaż od razu musimy się do czegoś przyznać, znamy te ściany już długo, a nasza samolubność i chęć pozostawienia ich dla siebie bardzo długo wygrywały.
Bagatela, czyli ekskluzywny salon fryzjerski mieszczący się w Warszawie. Adres? – Łatwy do zapamiętania : ul. Bagatela 10. Czemu akurat ten salon, a nie wynoszony pod niebiosa inny zakład czy znane atelier wielkiego nazwiska? Zapewne z powodu połączenia genialnego wręcz warsztatu fryzjerów z niepowtarzalną atmosferą, którą ciężko oddać słowami.

Na wejście? Świetna obsługa, która przywita nas uśmiechem, przejmie nasz płaszcz, a także zaproponuje coś wspaniałego do picia : kawa – czarna lub biała, wiele smaków herbaty lub przesławne i polecane również przeze mnie trójwarstwowe latte, można również dostać wody – klient nasz Pan!
A gdy już zaspokoimy swoje pragnienie? Czas na sztukę! W zależności od tego, do kogo się zapisaliśmy, zaopiekuje się nami jeden z trzech panów lub urocza pani. A kim są Ci państwo?

To wciąż bardzo młodzi ludzie z ogromną pasją i talentem. Mistrzowie masażu głowy, wirtuozi nożyczek, chemicy dzielnie mieszający farby by oddać odpowiedni kolor, a także esteci z ogromną fantazją. Fantazją popartą rzemiosłem. I jak z tego miałby nie wyjść cud? Każdy klient traktowany jest indywidualnie, co więcej, każdy klient to inna, niepowtarzalna fryzura czy kolor włosów.

Tutaj “moda” to nie tylko kopiowanie trendów, to również predyspozycje jak i rodzaj włosów. Nie wszystko jest dla wszystkich. A oni to przewidzą i zadbają, by żadna wpadka się nie pojawiła.
Salon jest też miejsce rozmów. Można z nimi rozmawiać dosłownie o wszystkim : o modzie, samochodach, jedzeniu, książkach, pracy, sprawach sercowych. Wszystko zostaje “w czterech ścianach“. Dodam bardzo gustownie urządzonych “czterech ścianach“ : sterylnie i przytulnie. Ogromne lustra, piękne drewniane stoły i ławy, wygodne kanapy i siedzenia – niektórzy stwierdzą, że zbyt wygodne. Ale to tylko Ci, którym przytrafiło się zasnąć nieoczekiwanie. A dla tych, którzy nie mogą spać, polecamy obrazy, naprawdę ciekawe, zresztą sami się przekonajcie!

Jednym słowem miejsce warte polecenia i choć zabrzmi to próżnie, cieszymy się, że to my polecamy tą perełkę.

 

“Bagatela” Salon Fryzjerski
Tel. +48 22 622 20 03
Kom. +48 506 118 131
Ul. Bagatela 10
00-585 Warszawa
www.bagatela10.pl

AboutBS

Komentarze Facebook:

  • Ewelina

    Pozdrawiam,popieram opinię p.Beaty Garbowskiej jest wspaniale miła atmosfera ,wspaniali styliści którzy doradzą i wykonają dzieło na naszej głowie.