Musso_butik2

ROBERTO MUSSO odwiedzi Warszawę

Oficjalna Gala Fashion Designer Awards zgromadzi, bez wątpienia, wiele znakomitości ze świata mody. Prócz kolekcji polskich projektantów będziemy mieli okazję zobaczyć pokaz  mediolańskiego projektanta Roberto Musso.

28 maja w Soho Roberto zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję jesień – zima 2012/13   „ Room of desires”. Dla fanów mody jest to nie lada gratka, bowiem kreacje Musso kojarzą się wielu z szykiem i klasą.

Na co możemy liczyć?
Na perfekcyjnie skrojone płaszcze w kolorach ziemi, zieleni i szarości wykonane z wełny i aksamitu, zwężane ku dołowi. Oryginalne formy sukienek wykonane np.: z surowych jedwabi w kolorze antycznego różu czy też morskiej zieleni ,dopełniają wyrafinowanego looku jesienno –zimowej kolekcji projektanta.

Dodatkową atrakcją jest fakt iż finalista FDA, jako jedyny, pojedzie na staż do mediolańskiego atelier projektanta. Tam będzie przygotowywał kolekcje na  Milan Fashion Week i weźmie w nim udział a następnym krokiem będzie wyjazd na Paris Fashion Week z Cisowianką Perlage, która jest partnerem Gali.

Nasza redakcja wspiera takie inicjatywy, które pozwalają młodym ludziom wyjechać na zazwyczaj mało osiągalny staż u znanego twórcy mody.

AboutBS

Komentarze Facebook: