Reebok-Classic1559done

Reebok Classic na zimę 2013

Reebok-Classic1559done

W sieci pojawiła się właśnie zimowa kampania Reebok Classic. Oprócz znanego i lubianego modelu zimowego– Night Sky Mid, pojawiły się damskie śniegowce. To jednak nie jedyne nowości przygotowane przez markę na nadchodzące miesiące…
Night Sky Mid

Idealny zarówno do codziennego użytkowania w mieście, jak i w bardziej ekstremalnych warunkach. Night Sky Mid zachwyca nie tylko retro-designem, ale również dokładnością detali i materiałami najwyższej jakości. W Polsce są dostępne w pięciu wersjach kolorystycznych.

Vulc Boot

Dziewczyny, które zamierzają świetnie wyglądać przez całą zimę, koniecznie powinny sprawdzić śniegowce Vulc Boot. Te bardzo wytrzymałe i jednocześnie niezwykle stylowe buty wyróżniają się wysoką, odporną na ścieranie podeszwą i specjalnym systemem sznurowania. Wybierać można spośród trzech kolorystyk: srebrnej, czarnej i oliwkowej.

Kolekcja Reworked

W sklepie pojawiły się już trzy zupełnie nowe modele z limitowanej kolekcji Reserve stanowiące wariację na temat ikon marki: modeli Freestyle Hi, Ex-o-fit i Classic Leather. W sezonie jesień/zima 2013 projektanci marki Reebok połączyli te modele z białymi, podeszwami włoskiej marki Vibram@. Charakteryzują się one dużą przyczepnością, trwałością oraz odpornością na ścieranie za sprawą zastosowanego do ich produkcji materiału oraz specjalnych wycięć.

Modele Vulc Boot i Night Sky Mid dostępne są w salonach firmowych Reebok, w salonach Sizeer oraz online na www.wordlbox.pl. Z kolei kolekcja Reworked – online na www.bludshop.com, www.shoeson.pl, www.worldbox.pl .

Zdjęcia: Daniel Jaroszek/MAKATA
Stylizacja: Kasia Łaszcz
Make-up: Magda Witkowska
Scenografia: Wito Bałtuszys
Modele: Ada/ United4models, Marcin/AMQ

AboutBS

Komentarze Facebook: