Trinomic Wedge Laceup Wn's_2

PUMA reaktywuje kultowe buty Trinomic

Trinomic Wedge Laceup Wn's_2Legendarne buty Trinomic XS850 OG powracają w wielkim stylu.
Stworzono je w 1992 roku w oparciu o rewolucyjną technologię Trinomic, opierającą się na systemie transparentnych, gumowych sześciokątnych segmentów, przypominających kształtem plastry miodu. Teraz będą ponownie dostępne dla tych, którzy cenią sobie ponadczasową estetykę sneakersów PUMY.

Lata 90-te odegrały ważną rolę w historii PUMY. To właśnie na ten okres przypada największa popularność biegania, a także szczyt produkcji innowacyjnych produktów dla biegaczy. To czasy absolutnego boomu wizualno-technologicznego. PUMA zrewolucjonizowała rynek, wprowadzając technologię Trinomic. Zapadanie się i rozszerzanie gumowych segmentów zapewniało amortyzację, elastyczność i stabilizację. Technologia Trinomic została wykorzystana w licznych sportowych odsłonach, tworząc linię Trinomic.

W latach 90-tych, technologia Trinomic, a zwłaszcza model XS850, były prawdziwą sportową ikoną. W 1992 roku, został zaprojektowany wyjątkowy dodatek do linii produktów Trinomic XS850 – buty do biegania po miękkiej i nierównej nawierzchni, gwarantujące maksymalną stabilizację.

Modę lat 90-tych charakteryzują odblaskowe kolory i abstrakcyjne wzory. To czasy hip-hopu i odzieży sportowej.

AboutBS

Komentarze Facebook: