akpa20110709_przybylski_jk_0021

PRZYBYLSKI&TOSHIBA na Mercedes-Benz Fashion Week w Berlinie

Ceniony polski projektant mody Mariusz Przybylski zaprezentował swoją najnowszą kolekcję podczas Mercedes-Benz Fashion Week w Berlinie. Głównym sponsorem pokazu była TOSHIBA Polska, której projektant dedykował specjalną część kolekcji – stylowe, skórzane etui na laptopy, dostępne wyłącznie na zamówienie z topowym produktem marki Portégé R830-10P.

Jeżeli chodzi o samą kolekcję …

Jak można było się spodziewać już po nazwie kolekcji – ULTRA, Mariusz Przybylski z charakterystyczną dla siebie swobodą przekroczył kolejne granice.

Bazując na klasycznych formach przygotował ich oryginalne adaptacje. Berlińską publiczność urzekły zaskakujące zestawienia: prostych garniturów czy bluzek z niekonwencjonalnym deseniem w słoje drzew, małej czarnej uszytej z syntetycznych włosów czy kreatywnie rozmieszczonych elementów klasycznego męskiego garnituru.

Pojawiły się na przykład spodnie z fragmentami marynarki lub kamizelki przy pasku, klapami przy nogawkach czy sukienka będąca w połowie marynarką.

Kolekcja utrzymana była w dwóch tonacjach kolorystycznych – czerni oraz odcieniach brązów i beży, w tym połyskliwej miedzi i złota. Podział ten przełamany został jedynie przez dwa mocniejsze kolory – seledyn i miętę. Duże wrażenie zrobił na widzach niestandardowy finał pokazu przy dźwiękach przejmującego walca Wojciecha Kilara ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Trędowata”.

Gorąco zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

fot. prasowe

AboutBS

Komentarze Facebook: