orsay28

Prezentacja marki Orsay wiosna/lato 2014

ORSAY (2)Kilka dni temu przedstawicielki naszej redakcji – Ewa i Marta – wybrały się do warszawskiej restauracji Papaya, gdzie odbyła się prezentacja wiosenno-letniej kolekcji marki Orsay, której organizatorem był showroom Khaki. Kolekcję oglądało grono dziennikarzy modowych, stylistów oraz kilka celebrytek.

Wiosna wg Orsay to przewaga bieli i granatu. Niemal wszyscy rzucili się by zachwycać się kwiecistym garniturem, który jest na naszym głównym zdjęciu. Na mnie nie wywarł on wielkiego wrażenia, choć nie powiem, że nie był ciekawy.
Ja jestem zwolenniczką poniższej stylizacji, choć – podobno – o gustach się nie dyskutuje 😉
orsay18Jeśli chodzi o nadchodzący sezon wg Orsay to muszę przyznać, że ubrania które zobaczyłam nie zachęcają mnie do zakupów … i o ile cenię markę za podążanie za trendami i wielki progres o tyle uważam, że zimowa kolekcja była bardziej urozmaicona i bogatsza w tkaniny.
Możliwe, że sezon letni jest mniej wymagający od projektantów, którzy stawiają bardziej na kolor i printy, a i za cenę oferowaną przez markę nie można oczekiwać zbyt wiele tym niemniej pozostaję przy swoim zdaniu. I jedyne na co czekam i po co się skuszę na pewno, bo uwielbiam takie klimaty, to dwie sukienki prezentowane na zdjęciu poniżej.

Outfit_27_2-3MBOutfit_22_2-3MB

Zapraszam do galerii zdjęć marki Orsay.

AboutBS

Komentarze Facebook: