52850.41.21R

Prezent na Święta – dla niego

52850.41.41

Święta za pasem, dlatego wszystkim którzy poszukują luksusowego prezentu polecamy najnowszy model zegarka Atlantic. Szwajcarska marka przygotowała na koniec roku niezwykłą premierę.

Do sklepów trafił właśnie ekskluzywny Worldmaster 1888 „Lusso” Valjoux – ostatni z tegorocznych jubileuszowych czasomierzy.
188 numerowanych egzemplarzy, ceniony przez znawców werk, klasyczny a zarazem nowoczesny design, to tylko niektóre z atutów tegorocznej zegarkowej perełki zamykającej obchody 125-lecia historii marki Atlantic.

Co kryje wnętrze…
Worldmaster jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych linii zegarków na świecie. W Polsce od przeszło 60. lat ma wielu sympatyków, którzy pamiętają ją jeszcze z czasów dzieciństwa. Pokoleniowa tradycja kontynuowana jest po dziś dzień, tym jednak razem w bardzo luksusowym wydaniu. Ekskluzywny dostęp sprawia, że nowy model Atlantic Worldmaster 1888 „Lusso” Valjoux to nie lada gratka dla fanów szwajcarskich czasomierzy.
Co znajdziemy pod przeszklonym deklem?
Mechanizm automatyczny ETA Valjoux 7750, który od czasu jego wynalezienia jest bestsellerem i jednym z najbardziej znanych mechanizmów chronografów.

Zbudowany na 25 kamieniach oprócz standardowych funkcji takich jak godziny i minuty posiada stoper, sekundnik, datownik oraz znacznik dnia tygodnia. Model zawdzięcza nowoczesny styl zdecydowanej kolorystyce oraz mocnej, 44 mmm kopercie wykonanej ze stali szlachetnej, wykończonej szafirowym szkiełkiem odpornym na zarysowania.
Zegarek dostępny jest w dwóch odsłonach kolorystycznych: srebrnej wzbogaconej wykończeniem z różowego złota oraz grafitowej.

Cena modelu Atlantic Worldmaster 1888 „ Lusso” Valjoux – 6 999 zł.

52850.41.21R

AboutBS

Komentarze Facebook: