fot. AKPA

Premiera nowej marki biżuteryjnej ANIA KRUK

W ostatnim tygodniu listopada odbyła się premierowa prezentacja marki biżuteryjnej ANIA KRUK we wnętrzach nowo powstałej restauracji Winosfera. Projekt jest wspólną inicjatywą rodzeństwa Ani Kruk i Wojtka Kruka jr, dla których jubilerstwo to nie tylko rodzinna tradycja. Swoją biżuterię stworzyli w myśl idei, że modą należy się bawić.


Spotkanie minęło w otoczeniu tęczowo kolorowej biżuterii, młodzieńczej energii Ani i Wojtka oraz pasji całej jubilerskiej rodziny Kruków, ponieważ rodzice, Ewa i Wojciech Kruk – twórcy największej polskiej marki biżuteryjnej w Polsce W.Kruk również byli obecni. Na prezentację zaproszono dziennikarzy i stylistów, którzy w zaaranżowanym showroomie mogli przyjrzeć się z bliska poszczególnym liniom biżuterii ANIA KRUK.

Muszę przyznać, że kolorowa i apetyczna jak cukierki linia Candies cieszyła się sporym zainteresowaniem, a popkulturowe nawiązania do kultowych i mniej znanych komiksów zdobiących linię Komiks również zdobyły rzeszę fanów. Dużym zainteresowaniem cieszyły się też silikonowe bransoletki i naszyjniki z linii Modern, ze względu na szeroką gamę kolorów i niespotykany dotychczas koncept wykorzystania tego typu materiału w biżuterii. Poza znanymi już kolekcjami były dostępne zupełnie nowe propozycje z kolekcji jesiennej.

Przy okazji mogłam podpytać założycieli nowej marki do kogo skierowana jest biżuteria ANIA KRUK, co inspiruje projektantkę przy tworzeniu kolekcji oraz jakie są najbliższe plany rozwoju marki .

Niemal każda z propozycji może funkcjonować na wiele sposobów. – mówi Ania Kruk – Wisiorki stają się bransoletkami, a długie naszyjniki, dzięki prostym zabiegom skracają się do kolii. Wielofunkcyjność biżuterii pozwala bawić się do woli, teraz więc wszystko zależy tylko od kreatywności dziewczyn.

Biżuteria ANIA KRUK jest dostępna w wielu wzorach, od prostych i klasycznych, po kolorowe i odważne tak, żeby pasowały na każdą okazję. Marka stawia na naturalność i swobodę.

W asortymencie znajdziemy naszyjniki, bransolety i pierścionki wykonane z nietypowych materiałów: drewna, silikonu, kolorowej żywicy, rzemieni oraz korali pochodzących z całego świata.

Te, którym świecidełka wpadły w oko zapraszam do butików ANIA KRUK znajdujących się w Poznaniu – w Starym Browarze, w Łodzi – Galeria Łódzka, w Warszawie – Galeria Mokotów oraz do Galerii Krakowskiej i na stronę www marki.

AboutBS

Komentarze Facebook: