20141002_BW_VistulaSS2015_DZ2_2742

Portofino Line – limitowana linia w kolekcji Vistula

Panowie, bo obecny wpis jest dla Was – jeśli cenicie klasykę z elementami nowoczesnego designu sama wysyłam Was do sklepów Vistula po limitowaną edycję kolekcji Vistula. W kampanii ją promującej wystąpił francuski model i aktor Jonathan Caillat.

20141002_BW_VistulaSS2015_DZ2_1107
Portofino Line to kolekcja radosna i jednocześnie wysmakowana.
Linię cechuje miks klasyki z typowo wakacyjną modą nadmorskich kurortów, mieniący się gamą intensywnych, śródziemnomorskich barw. Jak przystało na elegancję o włoskim rodowodzie jest ona lekka i koktajlowa w swoim charakterze. Adaptuje trendy, ale pozostaje wierna własnemu stylowi.

Portofino Line obejmuje praktycznie całą męską garderobę: od garniturów, indywidualnych marynarek i spodni, przez kurtki, koszule i dzianiny, po dodatki: szale, czy poszetki. Wyróżniają ją wysokiej jakości materiały: bawełny i wełny z włoskich manufaktur, zamsz, skóra i len. Żakardy, materiały strukturalne, drukowane, a następnie spierane tkaniny, pikowania i specjalne barwienia nadają jej zaś autorskiego, wyszukanego sznytu.

20141002_BW_VistulaSS2015_DZ2_1133
W Portofino Line znajdziemy także mniej oficjalne sportowe marynarki i spodnie z drukowanych tkanin, koszule z mikrowzorami lub w drobną kratę oraz modele o oryginalnym, efektownym designie, jak bojówki z typowymi dla spodni dresowych ściągaczami u dołu nogawek. Przed chłodem morskiej bryzy ochronią zaś kurtki – zarówno te o fasonie koszul, jak i wodoodporne sztormiaki, a także niezwykle modny w tym sezonie zamszowy bomber.

20141002_BW_VistulaSS2015_DZ2_792
Kolekcję wyróżniają również lekkie dzianiny: nieregularnie farbowane T-shirty, koszulki z nadrukami starych plakatów z wizerunkiem Portofino, czy koszulki polo we fluorescencyjnych barwach to kwintesencja pogodnej, letniej mody. Wraz z szortami w intensywnych kolorach i delikatnymi, typowymi dla tej pory roku szalami, stanowią kanon wakacyjnego dress code’u.

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem na TAK. 🙂

20141002_BW_VistulaSS2015_DZ2_72

AboutBS

Komentarze Facebook: