Katarzyna Wolska, gabryś Piotrowski

Porsche, taniec i moda – kolekcje Porsche Driver’s Selection

Katarzyna Kubalska i Jakub Pursa W dniach 27-30 marca 2014 podczas największych targów motoryzacyjnych w Polsce – Motor Show w Poznaniu, zostały zaprezentowane kolekcje odzieżowe marki Porsche Driver’s Selection: Metropolitan, Racing, Steve McQueen, Martini Racing oraz Essential Collection. Choreografię do pokazu modowo – tanecznego przygotował Michał Piróg.

Na targach w Poznaniu gości przywitało show taneczno – modowe, które zostało przygotowane specjalnie dla zaprezentowania kolekcji Metropolitan, Steve McQueen oraz Martini Racing. Michał Piróg przygotował bardzo dynamiczny i wakacyjny pokaz do którego wybrano najlepszych tancerzy, znanych już wielu widzom, m.in.: Gabryś Piotrowski, Justyna Banasiak, Jakub Pursa, Katarzyna Kubalska.

Steve McQueen
to kolekcja, której inspiracją jest słynny aktor i kierowca wyścigowy Steve McQueen. Minimalistyczne koszulki polo w kolorach stalowych, pomarańczowych, niebieskich i białych inspirowane są przede wszystkim oryginalnymi rzeczami samego aktora (kombinezonami wyścigowymi, kaskami itp.)

Metropolitan
jest inspirowana nowym modelem Porsche Macan. Klasyczne detale, ekspresyjne kolory oraz zastosowanie różnorodnych materiałów niosą powiew świeżości i nowoczesności, a nieco casual-owy styl kolekcji idealnie wpasuje się w klimat nowoczesnych metropolii.

Racing
nawiązuje do słynnych, 24 godzinnych wyścigów motorowych Le Mans.
Dynamiczna i sportowa, z licznymi technicznymi detalami, specjalnymi nadrukami jest bezpośrednim nawiązaniem do wyścigów. Idealna gratka dla wszystkich fanów wyścigów lubujących się także i w modzie.

Podczas imprezy premierę miały także dwa nowe modele aut: PORSCHE MACAN oraz PORSCHE 911 TARGA.
Macan – w języku indonezyjskim oznacza tygrysa. Sportowe DNA Macan’a, podobnie jak w przypadku wszystkich samochodów Porsche, jest również natychmiast rozpoznawalne w stylistyce.
Porsche 911 Targa to pierwszy samochód, który łączy klasyczny koncept Targi z najnowszą technologią składanego dachu. Zupełnie tak, jak u legendarnego poprzednika.

AboutBS

Komentarze Facebook: