Piotr Czaykowski for Giorgio Armani Menswear SS 2014 Milan Fashion Week II

Polscy modele podbijają światowe Tygodnie Mody

Polscy modele pobili w czerwcu światowe wybiegi w Paryżu, Mediolanie i Londynie. Coraz częściej zresztą możemy być dumni z sukcesów na zagranicznych wybiegach nie tylko modelek, ale także modeli. Ten sezon był wyjątkowo udany!
Postanowiliśmy się przyjrzeć chłopakom z warszawskiej agencji AS Management, którzy łącznie chodzili w 27 pokazach i prezentacjach na Londynskim , Mediolanskim i Paryskim Fashion Weeku.

Modele szturmem podbili zwłaszcza Paryski Tydzień Mody, gdzie pokazali się na wybiegach u 16 projektantów. Szczególnie do udanych sezon może zaliczyć Michael Bernasiak (pokazy Lanvin, John Galliano, Paul Smith, Walter Van Beirendonck, Julius), który debiutował na wybiegu zaledwie pół roku temu!

Równie udanie zaprezentowali się debiutanci Paweł Bińczak, który podbił Londynski Fashion Week (pokazy Alexander McQueen, Lee Roach, Gieves & Hawkes, Hackett, James Long) , równie udanie jak paryski ( Carven , Cerruti, Junya Watanabe) oraz Jan Purski ( paryskie pokazy: Dior Homme, Kris Van Assche i Damir Doma oraz londynski J.W. Anderson).

Nie zawiedli także faworyci Kacper Ostrycharczyk ( pokazy Ricj Owens, Yohji Yamamoto i Ann Demeulemeester) oraz Adam Kaszewski, który w czasie Fashion Weeków pracował nad dwoma lookbookami słynnego paryskiego projektanta Jeana Paula Gaultier`a, pokazując się… także na wybiegu u Isseya Miyake, No Editions i oczywiście u Jeana Paula Gaultiera. Wspólpraca z tym ostatnim projektantem w przypadku Adama wydaje się zreszta zacieśniać i nabierać tempa.

Mediolański Fashion Week obfitował w sukcesy dobrze znanego w Polsce Piotra Czaykowskiego, który w tym roku jest twarzą kolekcji Giorgio Armaniego. Piotr pokazał się na wybiegu w obu pokazach tego słynnego włoskiego projektanta ( Giorgio Armani Menswear i Emporio Armani Menswear) a także w pokazie Roccobarocco. W Mediolanie zadebiutował u Bruno Magli również zaledwie 16 letni Maciej Ścisłek (Mack Slay), jedna z nadziei agencji AS Management.

Agencja AS Management istnieje od półtora roku. Niedawno została wyróżniona przez miesięcznik K MAG jako jedna z najbardziej obiecujących agencji modelingowych w Polsce. To już drugi, jeszcze bardziej udany, sezon męskiej części modeli tej agencji. Sukcesy na światowych wybiegach są wynikiem zespołowej pracy bookerów i właściciela agencji.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za naszych 🙂

AboutBS

Komentarze Facebook: