ulicapiq

PiQ.pl – miejsce gdzie moda łączy się ze sztuką

Czy wiecie, że niemal 70% młodych ludzi robi zakupy w sieci? Nic więc dziwnego, że internetowe butiki pojawiają się jak grzyby po deszczu. 29 kwietnia br. wystartował nowy serwis, odpowiadający na potrzeby najbardziej wymagającej klienteli, PiQ.pl.

ulica_27.04.2015_03-2
Muszę przyznać, że szata graficzna witryny przypadła mi do gustu od razu! Być może dlatego, że została namalowana przez Annę Halarewicz, cenioną ilustratorkę modową, której prace gościły na łamach magazynów Elle i Twój Styl. Wchodząc na stronę Prestige&Qualité czuję się bardziej światowa. Ja wiem, że to głupie słowo w odniesieniu do butiku on-line, ale sami sprawdźcie… 🙂

PiQ.pl zrzesza najbardziej cenionych polskich projektantów i marki, m.in.: Paprocki&Brzozowski, których linię premium można nabyć po raz pierwszy w internecie, Mariusza Przybylskiego z możliwością zakupu linii premium i basic, Blessus, Teresę Rosati, a także buty, cenionej za granicą, polskiej marki Nunc, Filip von Polen, którego projekty docenił Vogue, Forget-me-Not z projektami opartymi o zabytkowe monety.
Prócz znanych, z naszego podwórza marek, mamy też światowe: Play – Comme des Garçons, Sandor Lakatos – ceniony węgierski kreator mody, Le Facette – francuska marka akcesoriów dla kobiet, a także Velizance – marka damskiej biżuterii.

PiQ.pl to również galeria sztuki Borowik Collection Art Space, współtworzona przez cenionego kolekcjonera Michała Borowika, w której można nabyć prace takich artystów jak: Jarosław Modzolewski, Jerzy Nowosielski, Leon Tarasewicz, Monika Szwed, Paweł Susid, Stanisław Fijałkowski czy Stefan Gierowski.

A jeśli np. zechcecie się wybrać do Opery Narodowej to właśnie na PiQ.pl znajdziecie bilety na najbardziej pożądane premiery.

Zresztą, co ja będę dużo pisać, sami oceńcie i dajcie mi znać koniecznie. Ciekawa jestem Waszych opinii! 😀

AboutBS

Komentarze Facebook: