Andrzej_Jedynak_look_1000x1500

Pikowana chanelka idealna na chłodniejszą wiosnę!

ajNie wiem jak wygląda Wasza majówka, ale moja upływa pod znakiem wietrznej pogody i niskich temperatur. Prócz wielgachnych swetrów i ciepłych kamizelek idealnym rozwiązaniem na taką pogodę jest pikowana kurtka, której jak na złość zapomniałam … Dziś dostałam informację o nowości, która pojawiła się w kolekcji Andrzeja Jedynaka. Pikowana chanelka …

Pikowania zagościły na skórzanych kurtkach, nadając im ciekawą fakturę, która jest doskonałą ozdobą kultowej ramoneski czy skóry typu biker. Inspiracje designerskimi modelami z pokazów takich domów mody jak Balmain czy Versace znalazły swoje odzwierciedlenie w wiosenno-letniej kolekcji marki Andrzej Jedynak. Połączenie wyrazistego pikowania z klasycznym krojem w stylu żakietów Chanel dało w efekcie elegancką skórzaną kurtkę w modnym wydaniu.

Uniwersalna, utrzymana w zgodzie ze światowymi trendami chanelka, jest mocnym akcentem każdej stylizacji. Zestawiona ze skórzanymi spodniami i bluzką w kolorze butelkowej zieleni będzie wyglądała równie dobrze jak ze zwiewną, letnią sukienką w stylu boho.
Kurtka dostępna w dwóch kolorach : karmelowym i czarnym.

Macie coś podobnego w swojej szafie???


AboutBS

Komentarze Facebook: