AirBrush_20170321191006

Piękne i zdrowe włosy dzięki Misiom !!!

Zdrowe włosy przykuwają uwagę każdego. Niemniej przyczyną ich osłabienia może być stres, nieregularne odżywianie się czy za mało wody w organizmie. Starając się dbać o swój wygląd nie tylko od zewnątrz, ale przede wszystkim kładąc nacisk na dobrze funkcjonujący organizm sięgnęłam po 13 składników odżywczych w jednym Misiu na zdrowe włosy.

Misie na zdrowe włosy – suplement diety w postaci żelków

W 1. Misiu macie 13 składników odżywczych, w tym te szczególnie ważne dla włosów – biotyna, selen, cynk (pomagające zachować zdrowie włosów) czy miedź (odpowiedzialna za ich kolor). Szczególną uwagę warto zwrócić na wysoką zawartość biotyny – 2. żelki dziennie pokrywają aż 500% dziennego zapotrzebowania na tę substancję. W składzie znajdziemy również pod dostatkiem np. witaminy E, tiaminy, witaminy B6, niacyny czy kwasu pantotenowego.

Misie otoczą swoją opieką jednak nie tylko włosy. Takie substancje jak niacyna czy witamina A przyczynią się do zachowania zdrowej skóry, a witamina E i mangan pomogą w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

30 dni dla zdrowych włosów

PSX_20170313_115346
Żelki łykałam dwa razy dziennie. Rano i wieczorem, albo zwyczajnie po 2 na śniadanie 🙂 Powiem Wam, że i mój Partner i moje psiaki z przyjemnością łykają żelki – w sumie genialne rozwiązanie, dla tych którzy tabletek łykać nienawidzą, gdyż kojarzą im się negatywnie. Do tego grona zaliczam się i ja, dlatego forma misia bardzo do mnie przemawia i sprawia, że łykanie ich nie staje się smutnym obowiązkiem, a radosnym oczekiwaniem mojego podniebienia. 🙂

Co do efektów na grzywce zauważyłam małe baby hair i zdecydowanie mam bardziej miękkie włosy – a to już uwaga nie moja, a Partnera, czyli coś jest w tej dawce biotyny…

Misie na zdrowe włosy znajdziecie w Rossmannie – za 60 żelek zapłacicie 36,99 zł oraz na stronie Noble Health. Zachęcam Was do wypróbowania.

AirBrush_20170321191006

AboutBS

Komentarze Facebook:

 • Monika Barańska

  U mnie w rossmannie niestety nie było, ale zamówie sobie przez internet 😉 Takiej formy suplementów jeszcze nie widziałam i jestem strasznie ich ciekawa! 😉 A cena jest świetna 😉 Myślałam, że są dużo droższe, a tu takie zaskoczenie ,)

  • Ewa Żmuda-jankowska

   Monia
   Ty i Mama uzaleznicie się od ich smaku!
   U mnie w Rossmannie są
   Ale dobrze że masz jeszcze możliwość zakupu online
   😗😗😗

   • Monika Barańska

    Jak zamawiać to hurtowo 😂 mama i siostra też kazały sobie zamowić te miśki 😊😊 dam znać za jakiś czas jak się u mnie sprawdziły, ale widziałam na IG, że dziewczyny które je stosują są zachwycone 😊