Retouching by David A Rogers. 727 366 8426

Photo Finish More Than Primer Blemish Control

Retouching by David A Rogers. 727 366 8426

Nie znam kobiety, która nie ciała by mieć idealnie gładkiej cery. Jak najłatwiej pozbyć się niedoskonałości? W perfumeriach Sephora znalazłam bazę korygującą Photo Finish More Than Primer Blemish Control marki Smashbox Cosmetics. Regularne jej stosowanie umożliwia uzyskanie gładszej cery już w 2 tygodnie!

CO TO JEST
Jako autorytet w zakresie baz pod makijaż, firma Smashbox Cosmetics oferuje produkt Photo Finish More Than Primer Blemish Control, który powoduje poprawę stanu cery, gwarantuje beztłuszczowe nawilżenie oraz tworzy delikatną powłokę bazową do nałożenia makijażu.
Baza łączy w sobie skuteczność w zwalczaniu niedoskonałości oraz nawilżaniu beztłuszczowym w celu osiągnięcia efektu optymalnej bazy pod makijaż, która stale poprawia kondycję skóry i zachowuje jej blask przez dłuższy czas. Testy kliniczne potwierdziły, iż skóra kobiet stała się bardziej gładka już po 2 tygodniach stosowania. Nadająca się doskonale do zastosowania nawet w przypadku cery wrażliwej, ta oddychająca baza tworzy gładką warstwę pod podkładem – dzięki temu można uzyskać perfekcyjny makijaż bez obaw o widoczność jakichkolwiek skaz.

Aplikacja: Należy delikatnie rozprowadzić na czystej skórze przed nałożeniem makijażu.
CENA: 150zł
GDZIE KUPIĆ: Wybrane Perfumerie Sephora

 

AboutBS

Komentarze Facebook: