Paprocki--Brzozowski-MSKPU

Paprocki&Brzozowski wykładowcami MSKPU

Marcin Paprocki oraz Mariusz Brzozowski dołączyli do zespołu pedagogicznego MSKPU! Od nowego roku szkolnego słynny duetbędzie nauczać projektowania ubioru w szkole.

MSKPU posiada w swoim portfolio wykładowców o znanych nazwiskach, profesjonalistów działających w środowisku mody w Polsce m.in. Mariusz Przybylski, Agata Koschmieder, Michał Szulc.

Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski to absolwenci Wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Z powodzeniem od 13 lat tworzą jeden z najbardziej popularnych duetów w środowisku modowym – markę paprocki&brzozowski.

Po kolekcji dyplomowej w 2002 roku, zadebiutowali pierwszą autorską kolekcją w Warszawie w 2003, dzięki której zostali uznani Projektantami Roku 2004 przez miesięcznik ELLE. Od tej pory projekty z metką paprocki&brzozowski kojarzone są z oryginalnymi pomysłami, zaskakują niebanalną konstrukcją, detalem i tkaninami.

W 2008 roku Marcin i Mariusz otrzymali Honorową Złotą Nitkę przyznaną przez MIĘDZYNARODOWE TARGI ŁÓDZKIE oraz ponowny tytuł Projektantów Roku 2008 przyznany przez czytelniczki magazynu ELLE.

AboutBS

Komentarze Facebook: