czerwo

Outfit na co dzień i na Halloween

Nie, nie obchodzę nowoczesnego zwyczaju jakim jest Halloween, ale w tym roku z grupą przyjaciół postanowiliśmy wyjść w miasto. Czy mam zamiar ubrać się w coś specjalnego? Raczej nie, ale pomyślałam, że towarzyszyć mi będzie motyw czaszek i sięgnęłam po inspiracje internetowe.

Halloween w klimacie

Gdy w trendzie były czaszki, ja unikałam ich jak ognia! Stale ich nie znoszę, ale chyba wbrew sobie właśnie z tym motywem chcę się zaprzyjaźnić tylko na ten jeden wieczór.

I tak przeklikałam niemal całe ROMWE, na które wchodzę co jakiś czas, ale bardziej po sukienki i płaszcze niż po tego typu dodatki. Niemniej – nie zawiodło.

Baza „demonicznego” kostiumu to podziurawione czarne jeansy + czarny long sleeve z motywem czaszki – do tego w dodatkach torebka z motywem przewodnim i multipak pierścionków na każdy palec i botki na obcasie.

czern

Rodzina Adamsów

Pamiętacie Wednesday Addams z Rodziny Addamsów? Nosiła sukienkę z kołnierzykiem, ulizane włosy splecione w warkoczyki – tak sobie myślę, że jeśli nie czaszki to idealnie będę się czuła w poniższej sukience w delikatnie mocniejszym, może w stylu Hallowen Makeup Skull, makijażu. 🙂 Do tego oczywiście odpowiednie obuwie i dodatki – KLIK KLIK . 🙂

Widzicie mnie taką???

kolaż

Outfit na co dzień

A jeśli zdecydujemy się iść na kolację to wyjdę zwyczajnie w świecie ubrana w jeansy, białą – kopertową bluzkę i szpilki + cała masa biżuterii i oczywiście torebka i płaszcz.

czerwo

Czekam na Wasze opinie i podpowiedzi, bo co tu dużo mówić – trendów w brud, ale jeszcze dobrze było by super wyglądać i nie zrobić z siebie okazji do kpin. 🙂

AboutBS

Komentarze Facebook: