Otwarcie salonu Pako Lorente w Opolu

Otwarcie salonu Pako Lorente w Opolu

lewanowicz_adam_fot (46 of 60)Męska elegancja wchodzi do Karolinki, czyli otwarcie salonu Pako Lorente w Opolu
Pako Lorente – polski producent odzieży dla mężczyzn świadomych swego stylu 16 listopada 2013 r. otworzył swój kolejny butik.

Tym razem marka zadebiutowała w Galerii Handlowej „Karolinka” w Opolu. 16 listopada na Gości odwiedzających nowy salon czekała cała masa atrakcji. Gwiazdą otwarcia był Radosław Majdan, który prócz zdjęć i rozdawania autografów odpowiadał na pytania związane z marką oraz polecał swe ulubione sety Pako Lorente.

Goście poszukujący swego stylu w modzie mieli okazję spotkać się i porozmawiać ze stylistą polskich gwiazd – Konradem Fado, który na swoim koncie ma stałą współpracę z Anną Wendzikowską czy Magdaleną Steczkowską. Stylizował również Jana Wieczorkowskiego czy Michała Żebrowskiego. Konrad spośród przybyłych tego dnia do salonu mężczyzn wybrał kilku i przeprowadził na nich metamorfozy. Panów wystylizowano w stylu casual i formalnym, a trzech z nich wygrało zestawy ubrań zaproponowane przez stylistę. Po kolekcje Pako Lorente sięgają zarówno mężczyźni wybierający się na biznesowe spotkania, eleganckie kolacje, jak i ci chcący wieczór spędzić w gronie przyjaciół. Właściciele marki starają się by ich odzież zapewniała dobre samopoczucie i pewność siebie w każdej sytuacji.

AboutBS

Komentarze Facebook: