IMG_6574

Otwarcie MAKE UP FOR EVER w Warszawie

Chwilę temu miałam okazję gościć na otwarciu pierwszego w Polsce butiku MAKE UP FOR EVER, który znajduje się przy ulicy Mokotowskiej 58 w samym sercu modowej Warszawy.
Nowe miejsce uosabia ducha marki w każdym calu. Szare ściany, elementy wenge, drewniane podłogi i metalowe konstrukcje tworzą prawdziwy świat “backstage’u”. Wyjątkowo szeroka gama produktów tworzonych przez wizażystów dla wizażystów oraz wszystkich miłośników makijażu zadowoli gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Kosmetyki MAKE UP FOR EVER dotychczas mogłam kupować tylko w Sephorze, a i tak kolorówka tam dostępna, nie umywa się do tej z Mokotowskiej! Kosmetyki zyskały bardzo dobrą reputację wśród profesjonalistów, czemu wcale się nie dziwię! W ślad za nimi poszli nieprofesjonalni, ale spragnieni najlepszej jakości produktów, klienci.

Założycielką i pomysłodawczynią marki jest Dany Sanz – jedna z prekursorek “body paintingu”, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Paryżu, wizażystka z powołania. W latach 70-tych założyła pierwszą w Europie profesjonalną szkołę makijażu. Z uwagi na ubogą wówczas paletę produktów profesjonalnych, szybko zaczęła tworzyć swoje pierwsze produkty.
Tak w 1984 powstała marka MAKE UP FOR EVER. Wkrótce markę MAKE UP FOR EVER można było znaleźć na całym świecie. W 1999 roku marka dołączyła do koncernu LVMH, jednego z największych koncernów zrzeszających produkty luksusowe. Zaawansowane technologicznie formuły i innowacyjność to najistotniejsze elementy identyfikujące markę.

Otwarcie butiku „umilał” nam ryku motocykli Gremium MC Warszawa.
Z tej okazji przyleciał też do Polski współtwórca marki, a prywatnie mąż Dany Sanz – pan Jacques Waneph.
Po opadnięciu kurtyny w witrynie butiku czekała na gości niespodzianka, w postaci wykonywanego na żywo “body painting-u”. Strój modelki, w klimacie CYBER PUNK, stworzony został przez projektantkę Joannę Misztelę, a sam body painting wykonały wizażystki – Marzena Górak i Alicja Romanowska.

Gośćmi wydarzenia byli między innymi: Anna Samusionek, Aleksandra Krysiak( Top Model), Projektanci: Joanna Misztela, Rina Cossack, Michał Starost, Fotografowie: Agata Mayer, Caroline Anielewska, Emil Biliński, Irek Kamieniak, Bartek Sejwa oraz całe rzesze profesjonalnych wizażystów, charakteryzatorów i miłośników marki.
AboutBS

Komentarze Facebook: