13-09-27 19 dzielnica Otwarcie_00195

Otwarcie 19. Dzielnicy Sztuki Mody&Urody

13-09-27 19 dzielnica Otwarcie_00119

Wrzesień zakończyliśmy hucznym otwarciem 19. DZIELNICY SZTUKI MODY&URODY.
Na powierzchni 300 metrów powstał największy showroom w Warszawie.

Impreza zgromadziła wielu gości – wśród przybyłych gościliśmy Kaję Śródkę i Patryka Mikiciuka, Agnieszkę Kawiorską, Aleksandrę Mikołajczyk, Olgę Kalicką, Annę Oberc, Tolę Szlagowską, Radosława Majdana, Monikę Pietrasińską, Monikę Jarosińską.

Poza znanymi z pierwszych stron gazet na Kolejowej 47 pojawili się dziennikarze i styliście, przedstawiciele świata mody, kultury, biznesu i polityki.

19. DZIELNICA SZTUKI MODY&URODY rusza pełną parą!

Oficjalnie otworzono poziom pierwszy lokalu, który podzielono na sekcje butikowe. Znajdziemy tam ubrania: Betti Design, marki The Frock by Kaja Śródka – fraki i linię basic, Minefy – Ewa Zwolińska – kolekcja dla dzieci i dorosłych, Arkadiusz Taraska, Averly London, Mosquito, Tutu Princess – sukienkę projektu tej marki miała na sobie współwłaścicielka miejsca Ewa Żmuda-Jankowska, ubrania dla mężczyzn – Pako Lorente, bieliznę – Kalisse, kapelusze Hat Hat oraz kolekcję feminite by Joanna Ecrin i bransoletki Kaflik Jewellery.

Poziom drugi wkrótce zostanie wzbogacony o stanowisko krawcowej, fryzjerskie, usługi kosmetyczki, wizaż oraz usługi manicure i salę konferencyjną.

„Idea brytyjskich butików, w których mieści się niemal wszystko powoli zadomawia się na rynku polskim. Podróżując po świecie otaczam się pięknymi miejscami i rzeczami. Wraz z Ewą Żmudą-Jankowską postanowiłam przenieść ten pomysł do Polski. Przed nami sporo wyzwań, ale jesteśmy na dobrej drodze” – mówi Beata Flis, współwłaścicielka 19. DZIELNICY SZTUKI MODY&URODY.

Jesienny kalendarz 19. DZIELNICY SZTUKI MODY&URODY – już teraz obfituje w moc wydarzeń, m.in. wernisaż zdjęć promujących najnowszą kolekcję Kai Śródki, aukcja fotografii polskich aktorów oraz spotkania z profesjonalnymi wizażystkami i nauka makijażu!

To tylko nieliczne z atrakcji, które czekają na Państwa na Kolejowej 47.W planach są koncerty, wystawy, pokazy mody, spotkania z designem i fotografią.

Podczas uroczystego otwarcia, które poprowadziła Justyna Pawlicka – znana z ostatniej edycji Top Model i Mateusz Szymkowiak – prezenter TVP 2 na gości czekały atrakcje w postaci: koncertu zespołu WhattaGirlz i Praktycznej Pani, przepysznego tortu od Restauracji Smaki Warszawy i loterii wizytówkowej z całą masą nagród ufundowanych przez Partnerów miejsca: Pako Lorente, 19 Dzielnicę, Original Source, Verona Products Professional, Mosquito, Betti Design, Goshico, Minefy – Ewa Zwolińska, Belvederska Clinic, Wise Care, Z-Hotel, Smile&Beauty.

Miejsce już działa – nie trzeba mieć pretekstu by je odwiedzać – wystarczy przyjść na kawę!

AboutBS

Komentarze Facebook: